Toro and Friends: Onsen Town
0 (0)

Toro and Friends: Onsen Town

Opis:

Toro and Friends: Onsen Town  to gra mobilna, która pozwala poznać historię uroczych postaci. Po drodze musisz rozwiązywać zagadki, śledzić fabułę, a nawet podróżować. Toro and Friends: Onsen Town jest odpowiedni dla graczy w zupełnie innym wieku. Każdy pokocha fascynującą fabułę! A nowicjusze w grach mobilnych również nie będą mieli żadnych problemów. Gracz ma możliwość przejścia gry w wygodnym dla niego tempie.


Dopasuj 3 to jedna z najpopularniejszych mobilnych łamigłówek. Jeśli uwielbiasz dopasowywać te same owoce i przedmioty, nie będziesz miał problemu z ukończeniem misji w Toro and Friends: Onsen Town. Żywe animacje przyciągają uwagę, a mechanizm gry jest intuicyjny. Dla graczy nowych w gatunku puzzli, Toro and Friends: Onsen Town może być pierwszym krokiem w tym gatunku. Nie ma jednak nadmiernej złożoności i ograniczeń czasowych.


Bohaterem gry jest Toro. Marzy o zostaniu człowiekiem. A mistyczny Onsen może mu w tym pomóc. Zadaniem gracza jest towarzyszenie bohaterowi w historii Toro and Friends: Onsen Town, pomaganie mu w wykonywaniu rozmaitych zadań. Możesz w zabawny sposób wchodzić w interakcje z innymi postaciami, dobrze się bawić rozmawiając. Toro i przyjaciele: Onsen Town ma wiele możliwości.

Gracze w Google Play pozytywnie oceniają grę. Zainstalowano go jednak tylko kilkaset razy. Deweloperzy są na samym początku drogi, ale nie ma wątpliwości, że z czasem Toro and Friends: Onsen Town będzie przyciągać coraz większą uwagę. Gra ma ogromny potencjał i może się spodobać szerokiemu gronu użytkowników w różnym wieku.


Możesz być jednym z pierwszych, którzy zainstalują Toro and Friends: Onsen Town, ciesz się świeżym projektem niezależnych programistów. Wspierając małe firmy, gracze dają im przewagę. Jeśli zwrócisz większą uwagę na nowe (ale obiecujące projekty), gry zmienią się na lepsze, będą regularnie aktualizowane.

Rozpocznij swoją podróż już teraz!


Reklama

Pobierz Toro and Friends: Onsen Town 1.2.1

Nowości w tej wersji
Game stabilization updates to improve the service quality.

- Server stabilization
- Bug fix
informacje ogólne
wersja 1.2.1 (21)
Data umieszczenia 2020-08-07 03:13
rozmiar 82.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje PiG Corp. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/24 10:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |