Kodowanie Kórlików!
0 (0)

Kodowanie Kórlików!

Opis:

Kodowanie Kórlików! To wyjątkowa aplikacja, która pozwala na naukę programowania w zabawny sposób. Gra opowiada o tym, jak króliki włamały się do statku i go zniszczyły. A użytkownik będzie musiał stworzyć wszystko od podstaw, używając elementów kodu. Ta aplikacja pozwala zrozumieć podstawy programowania, działanie języków i systemów. Nadaje się dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej, ale mają już ponad 7 lat. Kodowanie Kórlików! Absolutnie wolny.

Nauka podstaw programowania może być przydatna zarówno dla uczniów, jak i ich rodziców, nauczycieli i wielu innych. Technologia to nowa rzeczywistość. I możesz w nim wygodnie istnieć, jeśli wiesz, jak korzystać z najnowszych osiągnięć.


Kodowanie Kórlików! nie wywoła negatywnych emocji ani nie sprawi, że poczujesz się zestresowany. Głównym zadaniem jest tu odzyskanie kontroli nad sytuacją na statku, który został zniszczony przez króliki. I możesz to zrobić w wygodnym dla siebie tempie. Los twoich towarzyszy lub całej drużyny nie zależy od twojej reakcji. W Kodowaniu Kórlików! chodzi wyłącznie o szkolenie. Zrozumienie zasad programowania może zająć trochę czasu. I nigdy nie będzie ograniczony w aplikacji!

Programowanie jest niemożliwe bez algorytmów. Aby nauczyć się komponować nawet najprostsze z nich, musisz nauczyć się logiki algorytmicznej. Będziemy musieli dowiedzieć się, czym jest cykl, warunek, jaka akcja (kolejność) powinna następować po drugiej.


To z Kodowaniem Kórlików! Twoje pierwsze kroki w programowaniu mogą się rozpocząć. Nie przegap okazji, aby połączyć biznes z przyjemnością, zanurzając się w technologiczny świat.


Kodowanie Kórlików już dziś! pobrane nieco mniej niż tysiąc razy. Użytkownicy Google Play oceniają projekt pozytywnie, ale narzekają na błędy i błędy. Jednak większość nadal zostawia dobre recenzje i zawyża ocenę. Chodzi o pomysł, który naprawdę może pomóc ogromnej liczbie ludzi rozbudzić myślenie, zrozumieć czym jest programowanie, wyeliminować „szare obszary” w szkole (a dla starszego pokolenia zupełnie nową) wiedzę.


Reklama

Pobierz Kodowanie Kórlików! 6.1

Nowości w tej wersji
The list of programming instructions has been improved.
informacje ogólne
wersja 6.1 (8)
Data umieszczenia 2021-06-23 10:50
rozmiar 135.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/24 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |