Opis:

Divinitys Rise  to mobilna gra RPG, w której możesz wziąć udział w ogromnych bitwach z innymi graczami. Ale co trzeba zrobić, żeby wygrać? Divinitys Rise kładzie duży nacisk na komunikację. Tutaj musisz podróżować przez kolorowy i kompletny świat w poszukiwaniu przygód.

W Divinitys Rise gracz zejdzie do licznych lochów, aby znaleźć silnych przeciwników i zdobyć dobre nagrody. Deweloperzy twierdzą, że zwrócili szczególną uwagę na optymalizację. Dlatego podróżowanie po świecie nie będzie ciągiem błędów i błędów. Divinitys Rise okazało się naprawdę wysokiej jakości! Znajdowanie przygody staje się przyjemnością.


W grze musisz zebrać różnych bohaterów, z których każdy ma unikalne zdolności i cechy. To od bohaterów w twoim arsenale może zmienić się taktyka i mechanika walki. Aby dokładnie zbadać Divinitys Rise, proponuje się wypróbowanie jak największej liczby postaci. Możesz je stale zmieniać lub wybierać najlepszy skład.


Divinitys Rise to gra, której głównym zadaniem jest zaprowadzenie pokoju w królestwie. Ale nie zawsze jest możliwe osiągnięcie tego, czego chcesz poprzez negocjacje. Podróżowanie po świecie fantasy może być naprawdę niebezpieczne (nawet jeśli jego cele są dobre).


Magiczna drużyna bohaterów składa się z sześciu postaci. A wszystkie umiejętności będą musiały być wykorzystywane z maksymalną wydajnością! Każdy bohater musi pełnić swoją funkcję i przynosić korzyści zespołowi. Jeśli jesteś początkującym, sugeruje się zastanowić się nad montażem, aby zrozumieć, dlaczego potrzebujesz tej lub innej postaci. Zmień swój zespół i popraw!


W Divinitys Rise można grać z przyjaciółmi. Ale gra otwiera również ogromne możliwości dla nowych znajomości. Tutaj możesz rozmawiać z wieloma osobami (o podobnych zainteresowaniach). Sojusze mogą być naprawdę korzystne! Nie przegap okazji do nawiązania kontaktów, zwłaszcza z bardziej doświadczonymi graczami.

Divinitys Rise zostało już pobrane prawie 3000 razy. Dołącz do niesamowitych bitew!


Reklama

Pobierz Divinitys Rise 0.9.103

Nowości w tej wersji
New Function:
1.New Artifacts:
Hippocrates, Heracles, Aeneas, Helen, Sophocles, Dao, Genjo.
2.New Bounty: Spire, Ultimate Trial, Dream Tower.
3.Ascension Quick Activate.
4.Spire Gameplay Optimization.
informacje ogólne
wersja 0.9.103 (3774)
Data umieszczenia 2021-06-25 10:52
rozmiar 80.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/25 10:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |