Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG
0 (0)

Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG

Opis:

Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG  to gra mobilna, w której musisz zostać Bohaterem Galaktyki, walcząc z ogromnymi hordami potworów. Ty sam opierasz się siłom zła. Musisz polegać wyłącznie na sobie.

Świat fantasy Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG jest pełen niebezpieczeństw, więc pompowanie będzie nieuniknione. Ale czy ta gra jest podobna do innych projektów RPG? Jest naprawdę wyjątkowa!


Fantasy RPG są uważane za klasykę, ale Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG oferuje walkę z fantastycznymi stworzeniami z innych planet. Czeka na Ciebie ekscytująca bitwa!

Zagraj w Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG, aby wziąć udział w licznych bitwach!

Nawet absolutnie początkujący w grach mobilnych nie będą mieli problemów z zarządzaniem i szkoleniem. Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG pozwala przejąć kontrolę nad swoją postacią jednym palcem! Oznacza to, że możesz grać zawsze i wszędzie. A zrobienie czegoś złego będzie dość trudne. Nie oznacza to jednak, że Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG jest nie do stracenia.

Porażka może zaskoczyć nawet doświadczonego gracza. Ale nadal możesz podjąć wysiłek, aby zapobiec najgorszemu. Więcej manewrów i lepszy sprzęt!


W Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG nie ma dwóch takich samych bitew. Gra zaprasza na ekscytującą podróż po lochach. Nie znajdziesz dwóch identycznych lokalizacji! W grze Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG zawsze musisz ponownie przeanalizować otoczenie i zbadać przestrzeń.

Twórcy przywiązali dużą wagę do personalizacji bohatera. Możesz zmieniać i dostosowywać postać, skupiając się na własnych potrzebach. W Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG różni gracze będą mieli różne taktyki walki. Pochopnym byłoby kopiowanie czyjegoś buildu, jeśli ten gracz jest przyzwyczajony do walki w zupełnie inny sposób. Eksperymentuj, popełniaj błędy i znajdź najlepsze!

Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG jest bardzo popularny w Google Play i zasługuje na wszystkie pozytywne recenzje.


Reklama

Pobierz Spacelanders: Sci-fi Shooter RPG 1.6.5

Nowości w tej wersji
-Bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.6.5 (310)
Data umieszczenia 2021-11-19 01:09
rozmiar 70.86 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/25 12:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |