Boom Karts Boom Karts
0 (0)

Boom Karts Boom Karts

Opis:

Boom Karts  to mobilna gra wyścigowa z kreskówkową grafiką. Deweloperzy nie dążyli do realistycznego i szczegółowego środowiska, ale mimo to udało im się stworzyć unikalny projekt, który doceniło już 15 000 użytkowników w Google Play.


W Boom Karts musisz poruszać się z naprawdę fantastyczną prędkością. Gracz będzie miał wrażenie, że pilotuje zwrotny samolot. I możesz zostać najlepszym pilotem. Ale czy szczęście zawsze będzie po stronie początkującego?

Wyścigi to gatunek, w którym trzeba stale się doskonalić, pompować i zdobywać doświadczenie. Im więcej godzin spędzisz grając w Boom Karts, tym łatwiej będzie wygrywać wyścigi nawet z doświadczonymi przeciwnikami.


Wszystkie zawody w Boom Karts odbywają się w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że możesz swobodnie rywalizować z innymi graczami, adoptować ich techniki. Tak, wyprzedzanie rywali może nie być takie proste! Obserwuj poczynania przeciwników i uważnie obserwuj ich błędy. Ale to wszystko jest bardziej odpowiednie dla zaawansowanych użytkowników.

Początkujący będą musieli sami zauważyć własne niedopatrzenia. W którym momencie zostałeś wyprzedzony? Dlaczego tak się stało? Dlaczego drugi gracz był szybszy od ciebie? Gdzie na torze przegapiłeś przewagę? Stań się lepszy dzięki Boom Karts!


Możesz rywalizować nie tylko z nieznajomymi i graczami z innych krajów. Uruchom Boom Gokarty ze znajomymi! Nudny wieczór może zamienić się w prawdziwą rywalizację. Osobnym plusem będzie to samo wrażenia z gry. Tak będzie o wiele ciekawiej!


Masz dość ścigania się na tych samych torach? Chcesz odmiany? Masz dość realistycznych samochodów? W Boom Karts możesz dostosować absolutnie wszystko. Możesz zmienić awatar, a nawet mapę. Jeśli poczyniłeś już znaczne postępy, zacznij grać według własnych zasad. Spraw, aby Boom Gokarty były trudniejsze i przyjemniejsze! Regularne wychodzenie ze swojej strefy komfortu pomoże ci szybko rozwinąć swoje umiejętności.

Zacznij grać w Boom Karts już teraz! Opowiedz znajomym o projekcie, podziel się wrażeniami.


Reklama

Pobierz Boom Karts Boom Karts 1.6.2

Nowości w tej wersji
Version 1.6.2
Added new customization options
Improved game stability
Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.6.2 (1210)
Data umieszczenia 2021-08-21 21:36
rozmiar 175.29 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Fingersoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/26 10:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |