Mutiny: Pirate Survival RPG
0 (0)

Mutiny: Pirate Survival RPG

Opis:

Mutiny: Pirate Survival RPG  to bardzo popularny projekt wśród mobilnych graczy. Ta gra oferuje użytkownikowi przejście przez ekscytującą misję, której celem jest przetrwanie.

Jesteś na wyspie na Karaibach. Nie ma sensu czekać na pomoc. Możesz zostawiać znaki, krzyczeć i płakać do wszystkich bogów, ale nikt cię nie usłyszy. Mutiny: Pirate Survival RPG – RPG, w którym próbujesz wcielić się w wędrowca, który w wyniku buntu załogi statku znalazł się na wyspie. Jednak w pobliżu będą lojalni towarzysze, którzy widzieli coś podczas swoich morskich podróży. W Mutiny: Pirate Survival RPG stajesz się prawdziwymi piratami, którzy znajdują się w trudnej sytuacji. Jeśli zachowasz spokój, rozwijasz się na wyspie, masz wszelkie szanse na przetrwanie.


W grze spotkasz naprawdę niebezpiecznych tubylców, z którymi będziesz musiał walczyć. Istnieje zarówno PvP, jak i potrzeba zdobywania nowych terytoriów w bitwie. Zawsze jest online, ponieważ naprawdę wiele osób pobrało Mutiny: Pirate Survival RPG z Google Play.

Gracz przejmie kontrolę nad całą drużyną rabusiów. A tacy ludzie naprawdę potrzebują dyscypliny! Musisz zapewnić postęp nie tylko sobie, ale także swoim towarzyszom.


Mutiny: Pirate Survival RPG zaczyna się bez żadnych zasobów. Nie masz nawet jedzenia! Musisz odbudować od podstaw, rozwinąć swój obóz i zdobyć wszystko, czego potrzebujesz. Surowce w takich warunkach są na wagę złota. Jeśli się skończą, przeżycie się skończy. Mimo to możesz szybko zająć się produkcją i uzupełnić zapasy!


Jeśli wcześniej mogłeś dobrze się bawić, nie myśląc o jutrze, to w Mutiny: Pirate Survival RPG nie będziesz miał ani jednej wolnej minuty. Podróżując po morzach i oceanach można było się dobrze bawić, swobodnie wydawać pieniądze i bawić się dla własnej przyjemności. Ale na bezludnej wyspie nie ma hoteli, jadłodajni i barów!

Mutiny: Pirate Survival RPG to mieszanka różnych gatunków. Ten projekt trudno opisać jednym słowem. Gra oferuje szeroki wachlarz aktywności.


Reklama

Pobierz Mutiny: Pirate Survival RPG 0.30.0

Nowości w tej wersji
0.30.0 VERSION AWAITS!
• Repair bench is in the game! Use new special items - tool rolls and golden tongs - to renew favorite weaponry!
• Show off your achievements to other players! Build a Showcase and make your badges visible in the chats & leaderboards
• Now both Map traders daily offer a random map for just 1 coin!
• Check out a new Shell Island, created together with the community
• Carribeans became more beautiful. Check new stunning visual of the islands
• Other fixes & improvements
informacje ogólne
wersja 0.30.0 (732)
Data umieszczenia 2022-04-14 07:29
rozmiar 76.7 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Helio Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/26 12:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |