Chimeras: Blinding Love
0 (0)

Chimeras: Blinding Love

Opis:

Chimeras: Blinding Love  to pełna gra logiczna. Projekt powstał z myślą o tych, którzy uwielbiają szukać przedmiotów i są gotowi spędzać godziny na rozwiązywaniu zagadek. Jednak Chimeras: Blinding Love ma również fabułę. Gra posiada element detektywistyczny. Użytkownik musi zrozumieć, dlaczego mężczyźni są sparaliżowani z nieznanych powodów. Dlaczego tylko oni? Jaki jest tego powód? Kto lub co powoduje?


Chimery: Oślepiająca miłość sprawia, że ​​myślisz poważnie. Będziesz musiał myśleć dosłownie w każdej minucie. Gra pozostawia znacznie więcej pytań niż odpowiedzi.

Nie wszyscy młodsi gracze potrafią rozwiązać zagadkę i zachować spokój. Dlatego Chimeras: Blinding Love jest polecana dorosłym lub nastolatkom.

Historia zaczyna się wraz z pojawieniem się w mieście cyrku „Magia Chimery”. Od tego momentu zaczyna się dziwność. Wygląda na to, że ktoś z cyrku atakuje mężczyzn, a jedna z aktorek skrywa straszną tajemnicę. Ale tylko naprawdę inteligentna osoba może rozwiązać szereg tajemniczych zagadek. Prawie detektyw! Gracz w Chimeras: Blinding Love będzie się tak czuł.

Nagle ci mężczyźni, którzy padli ofiarą ataków, namiętnie zakochali się w artyście?


Jeśli chcesz zebrać dowody i dowody, zapoznać się z inną częścią historii, będziesz musiał nieustannie szukać przedmiotów. To taki łańcuch, który może doprowadzić detektywa do tropu.

Chimeras: Blinding Love otoczona jest duchem tajemniczego Paryża. Miasto ma kilka naprawdę mrocznych wątków. Ale strzeż się! Moc, która paraliżuje mężczyzn, może cię dosięgnąć. Jeśli wydarzy się coś „niezwykłego”, musisz stale uważać i uważnie monitorować otoczenie. Jeśli wcześniej dowiedzą się o twoim śledztwie, nikt nie powie, jak się potoczy.

Jeśli wypróbujesz teraz Chimeras: Blinding Love, możesz znaleźć się wśród pierwszych fanów. Nie przegap swojej szansy na bycie pionierem!

Chimeras: Blinding Love jest odpowiednia na prawie każde urządzenie (smartfony i tablety).


Reklama

Pobierz Chimeras: Blinding Love 1.0.0

Nowości w tej wersji
release
informacje ogólne
wersja 1.0.0 (20)
Data umieszczenia 2021-06-26 12:06
rozmiar 19.13 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/27 10:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |