Impostor vs Craftsman
0 (0)

Impostor vs Craftsman

Opis:

Impostor vs Craftsman  to gra mobilna dla tych, którzy mają dość Among Us, ale podziwiają mafię. W twojej drużynie wciąż ukrywa się zdrajca, którego trzeba znaleźć. Ale Impostor vs Craftsman wygląda zupełnie inaczej (w porównaniu do Among Us).


W grze spotkasz znajome postacie. Jednak spośród innych podobnych projektów Impostor vs Craftsman korzystnie wyróżnia trójwymiarową grafikę. Gra ma poczucie przestrzeni, a każdy pościg staje się bardziej dynamiczny i zabawny. Impostor vs Craftsman pozwala zanurzyć się w grze znacznie bardziej niż jego odpowiedniki.

Jeśli pełnisz rolę zabójcy, musisz jak najszybciej uporać się ze wszystkimi członkami załogi.

Jeśli zostaniesz odkryty, na pewno zostaniesz wykluczony z gry. I musisz zaskoczyć innych, pozostając zwycięzcą!


Zadaniem zwykłego członka załogi jest przetrwanie. W Impostor vs Craftsman możesz dokładnie zbadać prostą mapę i znaleźć jak najwięcej zakamarków. Ale im dalej się wspinasz, tym trudniej będzie innym członkom załogi zlokalizować twoje ciało (w takim przypadku).

Twórcy twierdzą, że grafika w Impostor vs Craftsman została zainspirowana Minecraftem. Sześcienne środowisko wyda się znajome nawet tym, którzy są dalecy od gier mobilnych.

Twórcy Impostor vs Craftsman nie pozbyli się funkcji „sabotażu”. Zabójca może rozbić statek, utrudniając innym grę. Członkowie załogi muszą szybko uporać się z problemem, bo inaczej statek się skończy.


Impostor vs Craftsman jest już popularny na platformie Google Play. Teraz gra została pobrana ponad 15 000 razy. Dawni fani Among Us aktywnie poszukują podobnych projektów, ale z lepszą grafiką. I im się to udaje!

Impostor vs Craftsman otrzymał wiele pozytywnych recenzji. To jeden z najlepszych projektów, który powstał na podstawie uznanej gry. Możesz także sam przymierzyć się do roli oszusta (lub członka załogi)!

Z siecią nie będzie problemów, ponieważ aktywnych graczy jest naprawdę dużo (tych samych 15 000 graczy z całego świata).


Reklama

Pobierz Impostor vs Craftsman 1.28

Nowości w tej wersji
- Fix some bugs
informacje ogólne
wersja 1.28 (28)
Data umieszczenia 2021-11-06 01:32
rozmiar 64.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/27 13:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |