Epic Conquest 2
0 (0)

Opis:

Epic Conquest 2  to mobilna gra RPG, w którą można grać w trybie dla jednego gracza.

Czekają na Ciebie niesamowite przygody!

Epic Conquest 2 zyskał już ogromną popularność w Google Play, mimo że nad rozwojem pracował niewielki, czteroosobowy zespół. Budżet (podobnie jak i możliwości) był ograniczony, ale twórcom udało się stworzyć naprawdę wyjątkową grę, spełniającą potrzeby użytkowników. Epic Conquest 2 ma nie tylko dziesiątki tysięcy pobrań, ale także ogromną liczbę pozytywnych recenzji (bezwzględna większość). Ta gra spodoba się szerokiemu gronu graczy mobilnych.

Otwarty świat to bezwarunkowa rzadkość dla projektów mobilnych. Ta funkcja jest najbardziej oczywistą zaletą Epic Conquest 2. Gracz może ją dosłownie zobaczyć zaraz po uruchomieniu!


Możesz wybierać spośród różnych postaci, z których każda ma unikalne umiejętności i cechy. Mieszaj i eksperymentuj! W Epic Conquest 2 tworzysz własny build, który poprowadzi Cię do zwycięstwa. Każda z twoich preferencji może wpłynąć na siłę postaci, mechanizm gry i styl podania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Epic Conquest 2, szukaj różnych opcji i regularnie próbuj nowych. Przeoczenie choćby małego fragmentu treści byłoby przestępstwem.


W grze przygodowej nie jest potrzebny żaden sprzęt. Możesz zbierać różne przedmioty, aby dopasować je do swojej konfiguracji. Są w stanie wzmocnić charakter i znacznie uprościć przejście. Jeśli chcesz walczyć z naprawdę silnymi przeciwnikami i zdobyć dobrą nagrodę, będziesz musiał zwrócić szczególną uwagę na ekwipunek.

Staraj się nadążyć za tempem gry i regularnie aktualizuj i modyfikuj swoje przedmioty.


Utrata postępów podczas zmiany urządzeń to częsty problem graczy mobilnych. Jednak postępy w Epic Conquest 2 nie znikną, ponieważ wszystkie dane są przechowywane w chmurze. Możesz nawet grać z wielu urządzeń! Wolisz dziś tablet PC? Wracasz jutro do swojego smartfona? Nie ma problemu!


Reklama

Pobierz Epic Conquest 2 v1.7a

Nowości w tej wersji
v1.7a Changelog :
- Fix invisible wall on cave
- Fix Elite BoguSword not spawn
- New playable character. Edna!
- New mini area
- New short story
- Balancing
more on our Discord channel!
informacje ogólne
wersja v1.7a (161)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:44
rozmiar 321.9 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Gaco Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/28 10:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |