Redline: Sport - Car Racing
0.9 (4)

Redline: Sport - Car Racing

Opis:

Gra mobilna Redline: Sport - Car Racing została pobrana już ponad tysiąc razy. Zawodnicy, którzy zdobyli już doświadczenie, startują właśnie w wyścigach, próbując wyprzedzić rywali.


Twórcy Redline: Sport - Car Racing nie mają jeszcze dużego budżetu. Nie cieszą się też powszechną popularnością. Twórcom udało się jednak stworzyć jakościowy projekt, który spełnia podstawowe potrzeby fanów wyścigów. Redline: Sport - Car Racing może być świetną grą mobilną zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Większość recenzji na stronie głównej projektu okazuje się pozytywna. Z tego możemy wywnioskować, że rywalizacja w Redline: Sport - Car Racing będzie naprawdę emocjonująca.

Duży wybór samochodów to jedna z głównych zalet. Jeśli kochasz wyścigi, to w Redline: Sport - Car Racing na pewno znajdziesz pojazd swoich marzeń. Obecnie dostępnych jest 25 różnych modeli. A w pewnym momencie gracz może wypróbować je wszystkie!


Ale deweloperzy aktywnie wspierają projekt już dziś. Jest bardzo prawdopodobne, że w przyszłości będzie jeszcze więcej możliwości wyboru samochodu. Twórcy śledzą recenzje i naprawiają błędy, błędy, niedociągnięcia, aby fani Redline: Sport - Car Racing czuli się komfortowo na drodze.

Fizyka okazała się kontrowersyjnym punktem (na podstawie opinii użytkowników). Niektórym zarządzanie wydaje się łatwe, a nawet zbyt przewidywalne. Inni jednogłośnie twierdzą, że „zachowanie” maszyny jest dalekie od rzeczywistości. Komu wierzyć? Wypróbuj Redline: Sport - wyścigi samochodowe na własną rękę!

Gra pozwala na zmianę samochodu, skupiając się na własnych potrzebach i pragnieniach. Niech istnieje 25 rodzajów transportu, ale może być ogromna różnorodność kombinacji i kombinacji komponentów.


Ale nie wszystkie samochody będą dostępne od razu. Kredyty są walutą w grze. Wygrywając wyścigi, otrzymujesz nagrodę (gotówkę). Następnie otwiera się możliwość zakupu tajnych samochodów i rozpoczęcia rywalizacji na zupełnie nowym poziomie. Zbierz wyjątkową (i drogą) kolekcję w Redline: Sport - Car Racing!


Reklama

Pobierz Redline: Sport - Car Racing 0.92

Nowości w tej wersji
- Added new car
- Added new Racetrack
- Fixed some bugs
informacje ogólne
wersja 0.92 (37)
Data umieszczenia 2021-11-06 10:44
rozmiar 30.03 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/28 12:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |