Opis:

Stealth Master  to niezwykle popularna strzelanka Google Play z elementami skradanki i akcji. Gra została stworzona z myślą o tych, którzy chcą walczyć z nudą wykonując ekscytujące misje. Użytkownicy zauważają, że Stealth Master jest odpowiedni dla graczy z różnych środowisk i oferuje interesujący format bitew. Tutaj każdy gracz może znaleźć swój własny styl walki.


Stealth Master opowiada o skrytobójcach, którzy ukrywają się w cieniu. Słyszeliśmy o nich z japońskich legend. Jednak gra pozwala zanurzyć się w tym świecie z głową, wyruszyć w poszukiwaniu niebezpiecznych (a czasem nawet krwawych) przygód. Musisz spróbować roli ninja walczącego ze złymi facetami.

Stealth Master został tak nazwany, ponieważ zabójca zawsze musi pozostać niezauważony. Jeśli w innych strzelankach natychmiast pogrążysz się w gąszczu rzeczy, musisz trzymać się z daleka. Będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość i upewnić się, że nie zostaniesz odtajniony.


Stealth Master może być całkowicie darmowy lub z funkcją zakupów. Jeśli chcesz mieć najlepszy (unikalny) sprzęt, musisz zapłacić. Ale to nie znaczy, że nie da się zaliczki bez zapłaty. Z czasem otworzą się wszystkie nowe rodzaje broni, a gra stanie się trudniejsza. Postęp będzie widoczny w każdym przypadku. W Stealth Mastera mogą grać zupełnie inne osoby. Gra pozwala rozwijać się w komfortowym tempie. Ważne jest tylko częstsze wchodzenie w to i regularne ćwiczenia. Jeśli nie wykonasz misji i nie podejmiesz się nowych zadań, nadal będziesz stać w miejscu.


Interfejs Stealth Master jest intuicyjny. Nie będzie trudności ze szkoleniem. Sterowanie jest tak proste, jak to tylko możliwe, więc nawet kompletny początkujący w grach mobilnych może opanować Stealth Master.

Zadania nazywane są kontraktami. A w każdym z nich musisz walczyć w nowej lokacji. Konieczne jest nauczenie się umiejętności „skanowania” terenu, szybkiego szukania schronienia. Nie możesz walczyć przy wszystkich!

W Stealth Master będziesz stale ćwiczyć walkę z różnymi przeciwnikami.


Reklama

Pobierz Stealth Master 1.11.1

Nowości w tej wersji
- Added new location: Theme Park
- Unlocked Shop feature
- Improved Miniboss
- Fixed bugs
- And more!
informacje ogólne
wersja 1.11.1 (132)
Data umieszczenia 2022-04-17 02:02
rozmiar 121.12 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/29 10:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |