Rivals at War: Firefight
0 (0)

Rivals at War: Firefight

Opis:

Rivals at War: Firefight  to gra, w której musisz przejąć kontrolę nad całym oddziałem bojowym. Możesz zatrudniać członków zespołu i zmieniać skład zespołu. Konieczne jest osiągnięcie maksymalnej wydajności.


Rivals at War: Firefight wymaga umiejętności organizatora. Konieczne jest przeanalizowanie różnych kandydatów, ustalenie, który z nich lepiej poradzi sobie z zadaniem.

Ale z czego składają się misje? To ciekawe bitwy, w których musisz zademonstrować potencjał swojego oddziału. W Rivals at War: Firefight możesz spotkać przeciwników z całego świata. Mogą mieć inną taktykę, różne doświadczenia. Nie oznacza to jednak, że musisz świętować zwycięstwo lub poddawać się przed czasem. Ty i twój przeciwnik zawsze macie szanse. Pokaż najlepszy możliwy wynik!

Osobnym atutem Rivals at War: Firefight będzie doskonała trójwymiarowa grafika. Twórcy, podążając za najnowszymi trendami w świecie gier wideo, postawili sobie za cel stworzenie świetnego wizerunku. I udało im się!


Rivals at War: Firefight zyskało ogromną popularność w Google Play. Ta gra często zajmuje wiodącą pozycję w różnych TOP i selekcjach. Gra nigdy nie ma problemów z siecią (i nie pojawi się w przyszłości), ponieważ w tej chwili została pobrana ponad 300 tysięcy razy.


W Rivals at War: Firefight będziesz musiał przemyśleć nie tylko taktykę walki, ale także każdy najmniejszy szczegół. Musisz nawet śledzić, jakie hełmy noszą wojownicy. Będziesz musiał regularnie zmieniać i ulepszać swój ekwipunek, aby stać się silniejszym i pokonać bardziej doświadczonych przeciwników.


Jeśli większość nagród to dla Ciebie za mało, możesz zacząć odblokowywać osiągnięcia. Łącznie jest ich 45. Za każdy paragon gracz otrzymuje wyjątkową nagrodę. Pomoże ci to dramatycznie zwiększyć swoją moc w Rivals at War: Firefight.


Loguj się do gry regularnie, aby nie przegapić najnowszych wiadomości, zdobyć więcej nagród i walczyć z nowymi wojownikami. Rivals at War: Firefight okazał się niezwykle udany, dlatego twórcy rozwijają projekt już dziś.


Reklama

Pobierz Rivals at War: Firefight 1.5.5

Nowości w tej wersji
Minor fixes and other improvements
informacje ogólne
wersja 1.5.5 (115050901)
Data umieszczenia 2021-08-01 05:46
rozmiar 53.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/06/29 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |