Opis:

Nightmare Gate  to horror mobilna gra, w której gracz musi uciec z prawdziwego piekła.

Fabuła Nightmare Gate opowiada o chłopcu porwanym przez demony. Znalazł się w świecie, który był naprawdę wrogi dziecku. W Nightmare Gate będziesz musiał przejść przez wszystkie kręgi piekła, aby powrócić na powierzchnię i przetrwać. To prawdziwy koszmar, który przyprawi o dreszcze nawet najbardziej wytrwałych użytkowników!


Fabuła Nightmare Gate rozpoczyna się od matki kładącej dziecko do łóżka. To był zupełnie zwyczajny wieczór. Wydawało się, że nic złego się nie stanie. Chłopiec spał spokojnie, gdy usłyszał głosy. Nazywali go uporczywie, chcąc „pobawić się”. Więc dziecko trafiło do piekła. Ale czy może się wydostać? Jak długo mu to zajmie? A co go czeka na innych poziomach? Dowiedz się więcej dla siebie!


Atmosfera w Nightmare Gate jest naprawdę przerażająca. To nie są korytarze spowite ciemnością! Ani nawet opustoszałych ulic. Tutaj środowisko wydaje się takie realne. Ale fabuła nie rozgrywa się na Ziemi!

Wokół czerwonego. To pobudza umysł, zmuszając do myślenia o niebezpieczeństwach i mieszkańcach piekła, które mogą czyhać za rogiem.

Deweloperzy wspierają projekt, ponieważ Nightmare Gate może odnieść ogromny sukces. Firma już teraz otrzymuje wiele pozytywnych opinii. Jedyną wadą jest animacja chodzenia. Ale praktycznie nikt też na to nie narzekał! Słabości są niezwykle trudne do znalezienia w Koszmarnej Bramie. Jednak element wizualny będzie ogromnym plusem.

Efekty dźwiękowe doskonale uzupełniają to, co dzieje się na ekranie. Wielu mobilnych graczy jest już przyzwyczajonych do zabawy ze słuchawkami, jeśli chodzi o horror. Spróbuj w pełni zanurzyć się w Koszmarnej Bramie!


Gra posiada kilka trybów, dzięki czemu użytkownik może regularnie zmieniać rozgrywkę, powracając do gry w kółko. Koncepcja Bramy Koszmarów może Cię naprawdę zaskoczyć. Żadnych zombie i banalnych wątków. Oto tylko to, czego jeszcze nie spotkałeś!


Reklama

Pobierz Nightmare Gate 1.2.4

Nowości w tej wersji
Fixed ghost mode and available now.
Fixed cloud save and battle pass ready again.
Writte us more suggestion at comments ;)
informacje ogólne
wersja 1.2.4 (26)
Data umieszczenia 2022-04-17 08:35
rozmiar 125.47 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/01 11:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |