Opis:

Unmaze  to powieść wizualna dla Androida, w której gracz może dowiedzieć się więcej o mitologii greckiej. Głównymi bohaterami będą nastolatki, których decyzje zależą od Twojego wyboru. Musisz komunikować się z fantastycznymi stworzeniami, ale musisz być ostrożny. Jeśli regularnie rozmawiasz z jednym, istnieje duże ryzyko utraty przychylności drugiego.

Nie ma gier, które choćby w najmniejszym stopniu przypominały Unmaze. Ten projekt jest zupełnie wyjątkowy, ale nie każdemu się spodoba. Niektórzy użytkownicy napotkali szereg błędów, a niektórzy w ogóle nie byli w stanie uruchomić gry. Twórcy nie wydali jeszcze popularnych projektów, ale i tak warto spróbować zainstalować Unmaze. Studio nie dysponuje wystarczającym budżetem, twórcy gry są na samym początku drogi. Jednak rozgrywka jest tego warta! Najlepszym rozwiązaniem byłoby uruchomienie aplikacji na nowym urządzeniu. Tylko w ten sposób można w pełni ocenić poprawność gry.


W Unmaze bohaterowie stają w obliczu śmiertelnych niebezpieczeństw. A zadaniem gracza jest utrzymanie ich przy życiu.

Jeśli jesteś typem fabuły, który najbardziej ceni gry, to Unmaze z pewnością może być faworytem. Niektórzy pozostawili negatywne komentarze, ponieważ gra zmusza do ciągłego czytania, przechodzenia przez zadanie tekstowe. Ale to wszystko, czego powinieneś oczekiwać od powieści wizualnej!


Gdy zanurzysz się w atmosferze Unmaze, na pewno będziesz chciał kontynuować grę. Deweloperzy donoszą, że gracz będzie mógł przejść przez pierwszy rozdział za darmo. Ale potem musisz zapłacić.

Użytkownik będzie miał wystarczająco dużo czasu na przetestowanie gry. Jeśli jesteś zadowolony z fabuły, atmosfery, zmienności i potrzeby czytania, możesz spokojnie kupić pozostałą zawartość (już w grze).


Fabuła Unmaze będzie się różnić w zależności od gracza. Historia zmienia się dramatycznie za każdym razem, gdy musisz dokonać wyboru. Wszystko, co zrobisz, rozpocznie nową historię.

Możesz wielokrotnie odtwarzać Unmaze, aby odkryć alternatywne scenariusze. Staraj się jednak, aby wszystko za każdym razem kończyło się w najlepszy możliwy sposób!


Reklama

Pobierz 1.0.15

Nowości w tej wersji
* The stalagtite caves with Theseus are now nicer, but most importantly, we continue to improve the purchase flow and the saving system. A new menu allows you to retrace your steps in case of a glitch.
* The home screen has been redesigned to celebrate the summer, and also allows you to restore your purchase.
* Also fixed a bug that could degrade the audio quality with Bluetooth devices.
informacje ogólne
wersja 1.0.15 (1015)
Data umieszczenia 2021-08-01 05:48
rozmiar 38.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/02 11:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |