Gigantyczny Pośpiech!
0 (0)

Gigantyczny Pośpiech!

Opis:

Gra Giant Rush! - jest to wciągająca gra akcji, w której musisz pokonać dystans, aby przyspieszyć i zwiększyć swoją siłę, dorosnąć i walczyć ze złym brutalem, czekając, aż zbliży się przeciwnik.

Użytkownik steruje stickmanem poruszającym się po wąskiej drodze znajdującej się nad powierzchnią wody. Znaczna liczba postaci po drodze nie jest niebezpieczna - są statyczne i gotowe do wchłonięcia. Kontakt z towarzyszem o tym samym odcieniu natychmiast prowadzi do wzrostu wagi podopiecznego. Jeśli kolory się nie zgadzają, będziesz musiał pogodzić się z częściową utratą masy i wysokości. Co jakiś czas na torze pojawiają się portale, przechodząc przez nie bohater zmienia kolorystykę. Trzeba dostosować taktykę, ominąć te, które wcześniej były przydatne, podejść do innych grup stickmanów.

Charakterystyczne cechy gry Giant Rush!:

  • podbieg na długiej drodze przed bitwą;
  • pochłanianie stickmanów w celu zwiększenia mocy;
  • gromadzenie klejnotów do ulepszeń;
  • walka z dużym antagonistą na mecie;
  • odblokowanie zaawansowanych poziomów.

Głównym zadaniem pierwszej części rozgrywki jest optymalizacja trajektorii ruchu bohatera, stworzenie warunków do poprawy jego cech. Każdy poziom oferuje osobną misję z różnymi niuansami. Na początku ścieżka jest dość łatwa i prosta. Później pojawiają się pagórki i zagłębienia, ceglane mury i niebezpieczne mechanizmy niszczące. Przed metą niewielki teren usiany jest drogocennymi kamieniami, które można zbierać w rzędzie. Co więcej, postać jest oczekiwana przez dużego wojownika, będziesz musiał z nim walczyć. Wytrzymałość podopiecznego zależy od wcześniej zgromadzonej siły. Idealnie musisz znokautować przeciwnika, aby odleciał od ciosu. Analizowana jest odległość takiego lotu, wynik wpływa na wielkość nagrody.

Czasami biegaczowi prezentowane są poziomy bonusowe z nadmierną ilością cennych elementów i możliwością zastąpienia epizodu walki otwarciem skrzyni z prezentami. Deweloper przewidział również stopniowy dostęp do zabawnych akcesoriów. Fajna grafika z bogatymi kolorami, intuicyjne sterowanie i przejrzyste zadania sprawiają, że projekt jest zabójcą czasu. Podnieś swojego olbrzyma, aby przeciwnik stał się mały i słaby na jego tle!


Reklama

Pobierz Gigantyczny Pośpiech! 1.5.9

Nowości w tej wersji
Stability improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.5.9 (81)
Data umieszczenia 2022-04-04 13:34
rozmiar 85.8 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Wszystkie aplikacje TapNation na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/03 11:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |