Opis:

Gra JanKenUP! To wciągająca gra zręcznościowa, w której musisz pokazać dłonią kamień, nożyczki lub papier, rywalizować z prawdziwymi i wirtualnymi przeciwnikami.

Wydarzenia odbywają się na kwadratowej platformie przypominającej pierścień. Brakuje tylko lin, a konkurencja zakłada niezwykle rzadkie użycie technik siłowych. Przed wyborem jednej z trzech znanych postaci oddział pokazuje ruchy z orientalnych sztuk walki. Musisz szybko przeanalizować sytuację, aby się zorientować i na czas zrozumieć, czy przeciwnik uderzy. Postać ma w rezerwie trzy życia, ale przeciwników jest wielu, ważne jest, aby trzymać się jak najdłużej i ulepszać taktykę.

Na sądzie zasiada doświadczony sędzia, który bacznie obserwuje to, co się dzieje. Ustala zasady, zwięźle dostarcza informacji przed rozpoczęciem bitwy i kontroluje zachowanie graczy. Gdy zmienisz przeciwnika, na ekranie pojawiają się drzwi, podobne do wejścia do windy. Pojawienie się nowego przeciwnika wiąże się z przejściem na kolejne piętro/poziom. Po otwarciu drzwi znika wrażenie windy, w okolicy placu jest dużo wolnej przestrzeni, widoczne są grupy fanów. Początkowo jedna postać jest dostępna dla użytkownika, w miarę zdobywania doświadczenia i zdobywania punktów, może wybrać innych bohaterów, o różnych cechach zewnętrznych i cechach behawioralnych.

Charakterystyczne cechy gry JanKenUP!:

  • rywalizacja na ringu z pokazem kamienia, nożyczek lub papieru;
  • walka z przeciwnikiem do 3 zwycięstw;
  • odblokowanie fajnych postaci;
  • formaty single i multiplayer;
  • tabele rankingowe, osiągnięcia i awanse.

Gra zręcznościowa z elementami bijatyki cieszy jasnymi zasadami i łatwością sterowania. Punktacja i przyznawanie nagród motywuje Cię do zagłębienia się w proces i dostosowania się do stylu każdego przeciwnika, aby zwiększyć szanse na wygraną i zapobiec kłopotom. Oprawa graficzna pozbawiona jest efektów specjalnych, twórca postawił na emocjonującą rozgrywkę. Możesz walczyć ze sztuczną inteligencją i liczyć na lekkie systematyczne komplikowanie zadań. Proponuje się również przejście do trybu wieloosobowego i konfrontację z całkowicie nieprzewidywalnymi prawdziwymi ludźmi. Spróbuj szczęścia w grze, która kiedyś przyszła do nas ze wschodu!


Reklama

Pobierz JanKenUP! 0.0.85

Nowości w tej wersji
- Added German language support
- Fixed "Deluxe" purchase
informacje ogólne
wersja 0.0.85 (156)
Data umieszczenia 2021-08-01 05:48
rozmiar 52.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Humita na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/04 11:21
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |