Golden Hills: City Build Sim
0 (0)

Golden Hills: City Build Sim

Opis:

Golden Hills: City Build Sim  to gra na Androida, w której możesz poczuć się jak burmistrz miasta. Jeśli zauważysz każdy błąd architektów, wiesz, jak ulepszyć życie obywateli, to Golden Hills: City Build Sim nie będzie wydawać się trudny.

W budowie miasta nie ma konkretnego scenariusza. Różni gracze stworzą zupełnie inne przestrzenie! Urzeczywistnij swoją kreatywność, pomyśl o wygodzie mieszkańców!


Projekty takie jak Golden Hills: City Build Sim są popularne od około dziesięciu lat. Ale potem użytkownicy musieli grać z komputera. Większość osób korzystała z aplikacji dostępnych w sieciach społecznościowych. Jednak wraz ze wzrostem popularności gier mobilnych wszystko się zmieniło. Teraz każdy może nosić w kieszeni własne miasto, wchodzić do gry tak często, jak to możliwe. Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej bonusów w grze Złote Wzgórza: Symulator budowy miasta, regularna wizyta może być bardzo korzystna.


Mieszkańcy potrzebują czegoś więcej niż tylko dzielnic mieszkaniowych i miejsc pracy. Okaż prawdziwą troskę! Wypoczynek jest ważnym aspektem dla mieszkańca miasta. Dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na sektor rozrywki.

Co chciałbyś zbudować na swoim terenie? Park? Fajna restauracja?

W Golden Hills: City Build Sim możesz stale się rozwijać. Na początku miasto może wydawać się nudne i bezosobowe, ale musi się poprawić. Ale jak szybko chcesz go uaktualnić? Czy przestrzeń życiowa będzie futurystyczna? Czy mieszkańcy są szczęśliwi?


W Golden Hills: City Build Sim gracz może lepiej poznać samego siebie. Przyda się również możliwość sformułowania dokładnego wyobrażenia o przestrzeni, w której sam chciałbyś żyć. Dowiedz się, czego obecnie potrzebują mieszkańcy. Czy budynki są dogodnie zlokalizowane? Czy rozrywka jest w zasięgu spaceru? Ile kawiarni i restauracji potrzebujesz na jedną ulicę?

Zastanów się nad każdym szczegółem, aby zostać wielkim burmistrzem w grze Golden Hills: City Build Sim!

Gra nie zyskała jeszcze dużej popularności, ale z czasem może się to zmienić.


Reklama

Pobierz Golden Hills: City Build Sim 18.15.5-master

Nowości w tej wersji
In this update:
- New notification icons above objects
- Improved animation of rewards
- Faster progress in cities
- More rewards for leveling up
- Profitable offers in a new design
informacje ogólne
wersja 18.15.5-master (400011)
Data umieszczenia 2021-07-01 15:35
rozmiar 71.76 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Enixan na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/05 11:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |