Cyber ​​​​War: Cyberpunk Reborn
0 (0)

Cyber ​​​​War: Cyberpunk Reborn

Opis:

Cyber ​​War: Cyberpunk Reborn  to gra mobilna inspirowana legendarnym Cyberpunkiem 2077.

Użytkownicy często wypowiadają się pozytywnie o projekcie, ale niektórzy borykają się z błędami i błędami, niemożliwością ponownego uruchomienia oraz problemami ze sztuczną inteligencją. Jeśli chcesz wyrobić sobie własną opinię na temat Cyber ​​War: Cyberpunk Reborn, wystarczy zainstalować grę na swoim urządzeniu.

Akcja gry toczy się w 2077 roku (jak w oryginalnym Cyberpunku). Wydarzenia rozgrywają się w dużym mieście, które kiedyś stało się ulubionym miejscem przestępców. Tutejsze ulice są naprawdę niebezpieczne, a co druga osoba może być wrogiem! Gracz będzie musiał nie tylko przetrwać w tych warunkach, ale także zemścić się na potężnej korporacji.


Cyber ​​War: Cyberpunk Reborn można zaliczyć do klasyki gatunku cyberpunk. Najczęściej w takich projektach władza należy do potężnych korporacji i mafii. Władze są skorumpowane, przymykają oko na bezprawie, które wydaje im się wygodne.

Cechą charakterystyczną gatunku jest to, że ludzkość, korzystając z licznych osiągnięć technologicznych, zbliża się do upadku. Dla projektów podobnych do Cyber ​​War: Cyberpunk Reborn charakterystyczne są elementy totalnej kontroli przez mafię i władze.


Twórcy gry nie mogli przejść obojętnie obok wskrzeszonego trendu na cyberpunk. Ale dawno temu książki i anime odegrały ogromną rolę w tworzeniu tego gatunku!

Jeśli nie masz okazji zapoznać się z Cyberpunkiem 2077, ale chcesz dowiedzieć się więcej o gatunku, to Cyber ​​War: Cyberpunk Reborn może być prawdziwym wybawieniem. W tej grze możesz przymierzyć się w rolę przestępcy, który szuka przygody w ogromie niebezpiecznego miasta. Kto będzie wrogiem? Jakie kłopoty czekają na Ciebie w przyszłości? Jak sobie z nimi radzić? Zacznij grać, aby doświadczyć prawdziwych emocji!

Twórcy ulepszają Cyber ​​War: Cyberpunk Reborn, ponieważ widzą potencjał w grze. Został zainstalowany mniej niż 1000 razy, ale w przyszłości może się to radykalnie zmienić.


Reklama

Pobierz Cyber ​​​​War: Cyberpunk Reborn 1.0.5

Nowości w tej wersji
- Added Cloud Save
- Fixed the blocking issue from treasure box
- Removed the daily ads limits
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (37)
Data umieszczenia 2021-07-17 18:19
rozmiar 68.06 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Latersoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/06 11:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |