Phone Case DIY
0.8 (4)

Opis:

Phone Case DIY gra  jest ładny dzień gra w której musisz tworzyć indywidualne projekty dla telefonów komórkowych przypadkach, uwzględniać życzenia właścicieli gadżetów w swojej pracy.

Pod kierunkiem użytkownika postać maluje obudowy smartfonów. Każdego dnia do jego warsztatu przychodzi kilku potencjalnych klientów, aby uatrakcyjnić swoje akcesorium. W momencie nawrócenia widać styl i zachowanie osoby. W formacie tekstowym podane są życzenia dotyczące działań, które należy wykonać. Mistrz ustala się z wybranym zamówieniem, trafia do specjalnego pokoju, w którym nie ma obcych i żadnych rozproszeń. Podczas realizacji pomysłów artystycznych ważne jest przestrzeganie instrukcji dotyczących podstawowych procesów. Poziom dochodów podopiecznych zależy od poprawności i dokładności ich realizacji.

Skala z ikonami znajduje się w górnej części ekranu. Wyświetlają listę i sekwencję głównych kroków. Wśród nich często znajdują się: nakładanie barwnika, suszenie kolorowej powłoki suszarką do włosów, używanie naklejek, przyczepianie breloczków i innych drobnych ozdób. Wybór odcieni, formatu i wielkości naklejek oraz różnych dodatkowych detali należy do użytkowników. Po wykonaniu zadania możesz otrzymać pieniądze w skarbonce, obserwować reakcję klienta na gotowy produkt. Potem nadchodzi nowy dzień, do mistrza przychodzą inni ludzie.

Charakterystyczne cechy gry Phone Case DIY:

  • tworzenie ręcznie robionych etui na smartfony;
  • tworzenie unikalnego projektu akcesoriów;
  • dobór materiałów, farb itp.
  • biorąc pod uwagę życzenia klientów;
  • wykonywanie działań według przejrzystych schematów.

Kazualka przyjemnie zaskakuje prostymi zasadami i szerokimi możliwościami twórczych eksperymentów. Wiele narzędzi roboczych nie jest początkowo dostępnych, ale po pomyślnych zamówieniach są one stopniowo odblokowywane. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu dowolnego etapu dekoracji możesz również uzyskać klucz, który naprawi dobry wynik. Spokojna rozgrywka sprzyja relaksowi, przemyślany system motywacji oraz regularne poszerzanie gamy narzędzi pozwalają na długo utrzymać zainteresowanie procesami. Zachwyć niezwykłymi rozwiązaniami, stwórz niepowtarzalne akcenty stylistyczne na wizerunkach młodości!


Reklama

Pobierz Phone Case DIY 2.5.4

Nowości w tej wersji
Bug fixes so you can keep up your game addiction!
informacje ogólne
wersja 2.5.4 (254)
Data umieszczenia 2021-11-03 10:39
rozmiar 142.04 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/07 11:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |