Impossible Car Driving: Stunts Master
0 (0)

Impossible Car Driving: Stunts Master

Opis:

Impossible Car Driving: Stunts Master  to mobilna gra wyścigowa, która zachwyci miłośników samochodów sportowych. Twórcy starali się stworzyć niepowtarzalny styl i realistyczną fizykę. W Impossible Car Driving: Stunts Master przyjemnie będzie obserwować otoczenie. Twórcy szczegółowo przemyśleli nie tylko samochody i mechanizm napędowy, ale także otoczenie.

Impossible Car Driving: Stunts Master jest zupełnie nowy, więc możesz zostać jednym z najlepszych graczy, jeśli zainstalujesz go teraz. Gra oferuje 100 wyzwań, przez które musisz przejść. Są to zadania, które wykonuje się podczas wyścigu. Spróbuj odblokować wszystkie osiągnięcia drogowe Impossible Car Driving: Stunts Master!


Do wykonania różnych zadań mogą być wymagane różne samochody. Dobrze, że w Impossible Car Driving: Stunts Master jest ich około setki. Wybór jest ogromny, a maksymalną ilość trzeba zebrać w garażu. Gra oferuje przedmiot kolekcjonerski. Jednak plusem jest również to, że każdy samochód można przetestować w różnych serwisach.


Impossible Car Driving: Stunts Master ma naprawdę duży potencjał. To, co dzieje się na ekranie, przykuwa całą uwagę i nie pozwala na rozproszenie uwagi. Możesz oglądać otoczenie godzinami! Trudno też będzie zapewnić, że miłośnik gry jest zmęczony grą. Impossible Car Driving: Stunts Master stale oferuje różne modele samochodów i obszary, stawia nowe wyzwania.


Na torach można wykonywać triki, które wcześniej były dostępne tylko dla profesjonalistów (jeśli chodzi o inne gry). Niemożliwa jazda samochodem: Stunts Master pozwala poczuć łatwość prowadzenia. Gracz poczuje, że po prostu szybuje po drodze, a nawet steruje myśliwcem.


Wygląda na to, że gra będzie dość trudna. A programiści mogliby wprowadzić więcej funkcji do zarządzania. Tak się jednak nie stało. Niemożliwa jazda samochodem: Stunts Master będzie dostępna dla graczy na wszystkich poziomach. Ale początkujący nadal będą musieli uczyć się trochę dłużej niż zwykle.


Reklama

Pobierz Impossible Car Driving: Stunts Master 2.0.5

informacje ogólne
wersja 2.0.5 (10145)
Data umieszczenia 2021-07-08 10:00
rozmiar 98.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje IronBattle na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/09 10:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |