Opis:

Bomb Club  to gra mobilna, w której musisz dużo eksplodować. Co jakiś czas! Będziesz musiał połączyć swoje logiczne myślenie, aby zdetonować wszystkie bomby na polu w jednym łańcuchu.

Bomb Club ma wyjątkową stylizację, ale spodoba się miłośnikom prostych gier. Ale jeden problem można rozwiązać na naprawdę długi czas! Jednak interfejs i rozgrywka są intuicyjne.


Gracz może być naprawdę zdumiony ich poczynaniami. Małe kroki mogą doprowadzić do ogromnej eksplozji! Buduj własne strategie, stopniowo ucz się wykonywania jeszcze trudniejszych zadań, idź do przodu. Niektórzy będą przechodzić przez Bomb Club poziom po poziomie, rzadko myśląc o grze. Ale może się to wydawać zniechęcające dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z łamigłówkami mobilnymi.


W Bomb Club zawsze możesz spróbować ponownie, użyj tylu prób, ile potrzebujesz. Tutaj nie jesteś odpowiedzialny za drużynę, a wszystkie decyzje wpływają jedynie na postępy osobiste i czas potrzebny na ukończenie zagadki.


Bomb Club nie jest jeszcze bardzo popularny w Google Play, ale sytuacja może się niedługo zmienić. Gra jest odpowiednia na większość urządzeń i nie wymaga zaawansowanej wydajności ze smartfona. Możesz pobrać Bomb Club w dowolnym momencie, aby spróbować.


Projekt spodobał się użytkownikom, ale miłośnicy puzzli zwracają na niego szczególną uwagę. Twórcy rozpoczęli swoją działalność w dziedzinie tworzenia gier nie tak dawno temu, więc w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych podobnych projektów, ale lepszej jakości.

W Bomb Club musisz przemyśleć każdą nową rundę. Gra posiada ogromną różnorodność bomb działających z doskonałymi mechanizmami. Z tego powodu początkujący nie radzi sobie z poziomem, który doświadczony gracz może z łatwością przejść. Bomb Club nie wymaga dynamicznych działań i znajomości fabuły (w ogóle jej nie ma). Jednak dla niektórych sytuacja może być skomplikowana przez różne mechanizmy działania bomb. Będziesz musiał dużo zapamiętać, aby zbudować odpowiednią taktykę, stworzyć łańcuchy (czasem niezwykle efektowne).


Reklama

Pobierz Bomb Club 1.1

Nowości w tej wersji
Bugfixes and quality of life options! Better item placement, item offset during drag is more consistent and can be changed in the settings. Another new option allows faster fast-forward during chain reactions. And much more!
Full patch note here: http://bombclub.sos-webcomic.com/releases.html
informacje ogólne
wersja 1.1 (17)
Data umieszczenia 2021-07-20 02:58
rozmiar 124.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/10 11:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |