Opis:

Gra Nuclear Day jest rodzajem symulatora przetrwania, zaimplementowanym do tej pory wyłącznie na Androida. Gra otrzymała uproszczoną grafikę i format platformowy, ale nie przeszkadza to w pełnym oddaniu atmosfery miejsca, w którym znalazła się twoja postać. A historia jest związana z faktem, że jesteś w mieście, które przetrwało eksplozję nuklearną. Żadnych zombie, ale to wcale nie ułatwia. Brak zasobów i promieniowanie mogą cię równie skutecznie wykończyć. Niemniej jednak główny bohater ma cel - ocalić miłość swojego życia, a także zdecydować, czy pomoże innym, którzy staną na drodze ludziom ...


Nuclear Day to niezależny projekt dewelopera Somnium Fabri, co więcej, jest to jego pierwsza gra, więc nie oceniaj ściśle. Projekt wciąż jest pozbawiony popularności, ale prawdopodobnie będzie się tylko rozwijał, bo gra na to zasługuje.


Jeśli przymkniesz oczy na najprostszą animację i „płaską” grafikę, przekonasz się, że podstawą gry jest fabuła. Ktoś nawet nazywa to łamiącym serce, co nie jest zaskakujące, ponieważ przez cały fragment będziesz musiał dokonywać trudnych wyborów. Z jednej strony masz cel i musisz do niego dążyć, z drugiej trudno jest przejść obok głodnych i cierpiących ludzi, w których życiorys się zanurzysz. Ale to zależy od Ciebie;)

Nawiasem mówiąc, gra ma również crafting i dość duży świat, który trzeba zbadać i zbadać, a co najważniejsze, deweloper aktywnie rozwija grę, więc nowe lokalizacje, zadania, a nawet tryby jeszcze nie nadejdą.


Cechy gry Dzień Nuklearny na Androida:

  • przetrwanie w obliczu głodu, promieniowania, bandytyzmu i cierpienia;
  • fajna fabuła;
  • umiejętność dokonywania wyboru, choć trudna;
  • rzemiosło;
  • zmiany pogody i migracja mieszkańców;
  • opuszczony i zrujnowany świat.

Wady gry:

  • są jakieś reklamy;
  • grafika i animacja są przeciętne.

Konkluzja: gra Nuclear Day jest wysoce polecana graczom, którzy cenią przede wszystkim element fabularny i mroczny klimat apokalipsy, a tylko przetrwanie jest esencją tego, co się dzieje.


Reklama

Pobierz 0.2

informacje ogólne
wersja 0.2 (19)
Data umieszczenia 2021-08-01 10:12
rozmiar 71.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/11 12:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |