Real Moto Traffic
0 (0)

Opis:

Real Moto Traffic  to gra mobilna dla tych, którzy kochają szybką jazdę i dążą do wiecznej pogoni za adrenaliną. To coś więcej niż tylko „wyścigi”. W Real Moto Traffic możesz testować różne motocykle, manewrować i rozwijać imponującą prędkość.


Gra pozwala podróżować po świecie, rywalizować na zupełnie innych mapach. Twórcy starali się szczegółowo dopracować środowisko, aby każda nowa strona wyglądała inaczej. W Real Moto Traffic graczom nie zabraknie różnorodności. Gra nie znudzi Cię za kilka godzin, dni, a nawet tygodni.

W tej chwili aplikacja została zainstalowana około 1000 razy. Projekt został pozytywnie oceniony przez zupełnie innych użytkowników. Jednak główną zaletą Real Moto Traffic jest realistyczna grafika i fizyka. O wiele przyjemniej jest prowadzić motocykl, jeśli wszystkie procesy i triki są przewidywalne. To znacznie ułatwia ćwiczenie i ćwiczenie już nabytych umiejętności.


Real Moto Traffic przypadnie do gustu osobom, które zorientowały się już w modelach motocykli, marzą o zakupie tego transportu w rzeczywistości. Gra może być bardzo ciekawa dla tych, którzy zawsze marzyli o poczuciu „ślizgania się” po drodze.

Istnieją jednak również cechy, które można nazwać wadami. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że prędkość znacznie spada podczas skręcania (bez interwencji gracza). Niektórzy gracze mają również problemy z grafiką, ale może to być problem ze starszymi urządzeniami. Aby grać w Real Moto Traffic, potrzebujesz nowego smartfona z dużą mocą. W przeciwnym razie nie będziesz mógł cieszyć się pięknym otoczeniem i czerpać maksymalnej adrenaliny z gry.


Cechy rzeczywistego ruchu samochodowego:

  • oszałamiająca trójwymiarowa grafika;
  • ponad trzydzieści modeli motocykli;
  • możliwość wyboru strojów;
  • proste sterowanie, które może opanować nawet absolutnie początkujący w grach mobilnych.

Głównym wskaźnikiem umiejętności jest czas spędzony na przejściu określonej trasy. Im szybciej możesz przejść przez sekcję, tym lepszy wynik. rywalizuj i stawaj się lepszy!


Reklama

Pobierz Real Moto Traffic 1.0.213

Nowości w tej wersji
[Update]
- System improvements
- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.213 (14)
Data umieszczenia 2021-11-06 06:10
rozmiar 47.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/12 11:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |