Opis:

Hunt Royale  to gra mobilna o unikalnej i ciekawej koncepcji, która została już zainstalowana ponad 30 000 razy. Chodzi o to, że tutaj trzeba przetrwać. I to nie jest takie proste. Głównym zadaniem będzie śledzenie i monitorowanie innych graczy. Jeśli udało Ci się znaleźć przeciwnika, wystarczy z nim walczyć.


W Hunt Royale gracz ma ogromny wybór bohaterów, z których możesz korzystać według własnego uznania. Musisz wypracować własną taktykę, nauczyć się stosować w praktyce wszystkie dostępne techniki. Nie daj się okrążyć przeciwnikom! Nie pozwól im zdobyć przewagi.

Każdy gracz może znaleźć swój własny sposób walki w Hunt Royale. Otwiera się wybór między dobrem a złem, brutalną siłą a światem magii. W grze dostępne są bronie dystansowe, miecze i zaklęcia. Wypróbuj różne rzeczy, aby osiągnąć szczyt swojej mocy.


Hunt Royale będzie miał graczy znacznie bardziej doświadczonych niż ty. Ale to nie jest powód do zmartwień! Można się od nich nauczyć wartościowej wiedzy i wiele się nauczyć. Staraj się podążać za nimi, zwróć uwagę na osobliwości interakcji z otoczeniem i innymi postaciami.


Hunt Royale ma ciekawy styl. Otaczają Cię jasne kolory. Dostępne są również śmieszne kostiumy. Hunt Royale nie jest onieśmielający ani odrażający. Gra jest w stanie wygrać z każdym graczem. Może to być jeden z głównych powodów jego popularności.

To, co dzieje się na ekranie, może wydawać się dziwne i nieprzewidywalne. Nowicjusze są najczęściej zaskoczeni. Doświadczeni gracze mogą już odgadnąć, jak zachowa się ta czy inna postać, jak z nią walczyć, jakie decyzje podjąć.


Cechy Hunt Royale:

  • zabawny styl i jasne otoczenie;
  • minimalizm;
  • ogromny wybór bohaterów o różnych umiejętnościach;
  • prosty system pompowania i awansowania w grze;
  • nieprzewidywalność, dynamizm, konieczność wytropienia rywali.

W Hunt Royale możesz stopniowo odblokowywać nowe postacie. Z czasem będziesz musiał walczyć na wyższym poziomie. Jednak przy regularnej praktyce gracz nie będzie miał żadnych problemów.


Reklama

Pobierz Hunt Royale 1.4.1

Nowości w tej wersji
?Hunters⚔️
Brace yourselves for the new Season! It's going to be quite spectacular and will introduce you to... A brand NEW TYPE of a Hunter! Unlike before, a non-humanoid creature will be revealed. Please welcome ?️ARACHNA?️ to the fold!
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (354)
Data umieszczenia 2022-04-14 08:04
rozmiar 175.41 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/13 11:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |