My School Simulator
1.9 (7)

My School Simulator

Opis:

My School Simulator  to wyjątkowa gra typu sandbox, która pozwala symulować szkolne życie. Nadaje się dla graczy, którzy opuszczają szkołę podczas wakacji (lub nawet tych, którzy dawno zakończyli naukę). Osobliwością My School Simulator jest interakcja z otoczeniem. A tutaj możesz dostosować prawie wszystko!

Gra pozwala przeżyć najlepsze chwile, pozostawiając negatywy za sobą. Użytkownik może iść tam, gdzie chce. I rób tylko to, co w tej chwili chce! Żadnych reguł ani wykresów liniowych.


Nowicjuszy wita personalizacja postaci. Zmień swój charakter według własnego uznania. Stwórz najlepszą wersję siebie lub stwórz niesamowitą historię. Tutaj możesz wybrać nie tylko makijaż, ale także proporcje ciała… absolutnie wszystko! Twoja postać będzie zupełnie wyjątkowa. Jeśli lubisz tworzyć własne historie, spodoba ci się również zmiana postaci.


My School Simulator pozwala poczuć się mieszkańcem ogromnego świata, z którym w każdej chwili możesz się połączyć. Wchodź w interakcję z innymi postaciami i samodzielnie znajduj przygody!

Mój symulator szkolny to nie tylko szkoła. Gra pozwala na stworzenie wymarzonego domu, który może posiadać dowolne pomieszczenia (na dowolny cel). Gra oferuje ogromny wybór przedmiotów i musisz używać tylko tych, które lubisz. Możesz mieszkać w pobliżu szkoły (aby częściej spotykać się ze znajomymi) oraz w centrum miasta. W My School Simulator możesz poruszać się bez ograniczeń!


Interakcja z postaciami niezależnymi w grze My School Simulator osiągnęła nowy poziom. Teraz nie musisz akceptować niedociągnięć innych. Nawet NPC można edytować. Pozwala to tworzyć jeszcze więcej historii, zmieniać „role” postaci w grze. Jak ten lub inny bohater wpłynie na życie twojej postaci? Decyzja należy do Ciebie!

My School Simulator zachwyci miłośników kultury azjatyckiej. Jeśli regularnie oglądasz anime (a zwłaszcza o życiu szkolnym), to My School Simulator będzie jedną z twoich ulubionych gier. Tutaj nie tylko obserwujesz z boku, ale uczestniczysz we wszystkich wydarzeniach, które mają miejsce.


Reklama

My School Simulator

Ocena:

(7)
1.93★ 38.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/15 12:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |