Opis:

Rivengard  to turowa gra RPG na urządzenia mobilne, która przypadnie do gustu fanom klasyków tego gatunku. Projekt okazał się sukcesem, więc programiści aktywnie go ulepszają i wspierają. Gracze otrzymują nową zawartość, a firma podsyca zainteresowanie grą.

Jeśli chcesz odnieść większy sukces w Rivengard, otwieraj aplikację częściej. Twoi rywale rozwijają się i budują własną siłę. Pozostawanie w tyle byłoby fatalnym błędem.


Rivengard zapewnia duży wybór bohaterów o unikalnych zdolnościach. Gry takie jak ta zmuszają do budowania planów na dużą skalę, łączenia postaci i ich możliwości. Zbieraj potężne kombinacje, które niezmiennie doprowadzą Cię do zwycięstwa. Dla początkującego może to wydawać się trudne, ale doświadczeni użytkownicy od dawna kierują się wszystkimi aspektami gry. Umiejętność tworzenia planów na dużą skalę i wykorzystania nawet krajobrazu do własnych celów będzie wymagała doświadczenia!


W Rivengardzie nie da się stać w miejscu. W tej chwili jest już ponad 10 000 użytkowników, którzy zainstalowali grę i nie będzie już można być jednym z pierwszych, którzy spróbują zostać numerem jeden. Ale nadal możesz spróbować nadrobić zaległości! Aby to zrobić, będziesz musiał zapoznać się z dodatkowymi materiałami, przeczytać więcej o grze i regularnie ćwiczyć.


W Rivengardzie spotkasz ogromne tłumy przeciwników, którzy są w stanie odstraszyć przybyszów. Ale nie poddawaj się. Masz po swojej stronie inteligencję i wyjątkowe umiejętności! Potęga strategii może zniszczyć nawet największą armię. Doświadczeni użytkownicy grający w Rivengard udowadniają, jak ważna jest taktyka. Liczebność armii jest praktycznie na ostatnim miejscu.

Jeśli odniosłeś już wielki sukces, możesz wyjść do walki z silnym bossem. Gracze, którzy mogą wygrać, będą mieli możliwość dodania do swojej drużyny kolejnej potężnej postaci. Nigdy nie jest zbyteczne.


Z każdym nowym wyzwaniem umiejętności rosną. Wygrywasz więcej bitew, co oznacza, że ​​taktyka działa.

Rivengard - ekscytujące bitwy w świecie fantasy.


Reklama

Pobierz Rivengard 1.12.17

Nowości w tej wersji
Get ready for the next Festival of the Sacred Grove, starting December 5!
Cinder and Lyonette can now use their abilities after moving
Improved Epic or Legendary Badge drops throughout the game
Improved Hero Arena and Guild Raids rewards
Added 5 Treasure Beach tiers (30 new levels)
Added 2 Onslaught tiers (12 new levels)
Many other improvements and bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.12.17 (205484)
Data umieszczenia 2021-11-29 20:43
rozmiar 101.15 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/16 11:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |