Opis:

Gra Lumbercraft  - to fajny symulator budowania, w którym musisz wycinać drzewa i budować różne drewniane budynki z wydobytego materiału.

Użytkownik kontroluje zdeterminowanego drwala, który chce zamienić równinę w wielkie miasto. W okolicy znajduje się wiele drzew, które lubi postać, co znacznie upraszcza przepływ pracy. Uzbrojony w siekierę bohater przystępuje do pozyskiwania materiałów budowlanych. Następnie musisz zrobić sobie dom i przejść do większych zadań. Budowa jest łatwa, po kilku kliknięciach na stronie pojawiają się pożądane budynki lub konstrukcje. Jednak przekształcenie pustego terytorium w tętniące życiem miasto zajmie dużo czasu ze względu na trudności z zaopatrzeniem. Trzeba wybrać narzędzie, przeanalizować na ile odpowiednie jest to czy tamto drewno do realizacji konkretnych pomysłów na infrastrukturę.

Posiekane przedmioty automatycznie wpadają do plecaka za plecami postaci. Oprócz budowy różnych obiektów, kłody poleca się również wymieniać na złoto, co pozwala na pompowanie wież, domów, mostów i innych wcześniej wybudowanych arcydzieł. Perspektywy rozwoju miasta w dużej mierze zależą od algorytmów podziału rezerw finansowych. Niezwykle ważne jest również ulepszanie używanej broni, aby działać wydajniej i w razie potrzeby bronić się przed antagonistami. Dobrze wyposażone tereny przyciągną wrogów, warto przygotować się na nieuniknione kolizje z nimi.

Charakterystyczne cechy gry Lumbercraft:

  • wydobycie drewna do budowy budynków i budowli;
  • tworzenie infrastruktury osady;
  • zniszczenie osobowości wroga;
  • narzędzia do pompowania monet;
  • wymiana zasobów na złoto, alokacja budżetu.

Izometryczny projekt graficzny tworzy przyjemny efekt pseudo-3D. Kolorystyka z delikatnymi odcieniami podnosi estetykę wizualną. Swoboda zmiany rozmieszczenia obiektów otwiera możliwości budowy miasta marzeń. Gracz będzie musiał podjąć wiele decyzji, dostosować początkowe pomysły, uwzględniając ujawnione później okoliczności. Uruchom arkadowy zabójca czasu, aby pomóc drwalowi budować i niszczyć fale nieszczęśników!


Reklama

Pobierz Lumbercraft 2.3

informacje ogólne
wersja 2.3 (47)
Data umieszczenia 2021-11-27 00:53
rozmiar 146.49 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/18 11:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |