Opis:

Game Face of War  - skuteczna sieciowa strzelanka, w której podkładając lub rozbrajając bomby, poprowadź bitwę po stronie grupy bojowników lub specjalnej jednostki policji.

Użytkownik wskazuje, po której stronie będą realizowane zadania. W zależności od wybranej opcji, ma do wyboru kilka modeli broni do zmiany broni w trakcie meczu. Musisz również zdecydować się na mundur, a nawet dostosować swoje ubrania. Terroryści podkładają bomby i próbują zabić siły specjalne, a także zamierzają rozbroić ładunek wybuchowy i zabić bandytów. Gdy wszystkie decyzje zostaną podjęte, powiadom o chęci rozpoczęcia zadania i poczekaj na szybkie automatyczne formowanie się drużyn składających się z prawdziwych graczy.

Postać pojawia się w obliczu wojny w jednej z przepięknych trójwymiarowych lokacji. W projekcie nie ma płatnych ulepszeń, które w jak największym stopniu wyrównują użytkowników, pozwalają skoncentrować się na sztuce konfrontacji zbrojnej. Możesz sterować ruchem oddziału za pomocą joysticka po lewej stronie, a po prawej stronie znajdują się klawisze akcji. W górnym środkowym panelu znajduje się zegar odliczający czas każdego zadania.

Charakterystyczne cechy gry Face of War:

  • konfrontacja sił specjalnych z terrorystami;
  • automatyczny wybór drużyn do meczów PvP;
  • imponujący wybór broni;
  • fajne szczegółowe areny;
  • personalizacja formy i broni.

Strzelanka ma wiele podobieństw z CS, bronie i dialogi są podobne. Oprócz wysokiej jakości dostosowania rozgrywki do gadżetów mobilnych, można zauważyć różnicę w niuansach witryn. Ponadto projekt przewiduje widok z trzeciej osoby, a nie z pierwszej, jak w legendarnej poprzedniczce. Pozwala to na wnikliwą ocenę sytuacji, szybsze reagowanie na działanie siły wyższej, która jest nieunikniona przy udziale w skomplikowanych misjach, bez względu na to, po której stronie trzeba walczyć o cel. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu gracz szybko opanowuje dostępne manewry, z łatwością dopasowuje taktykę w procesie, zmienia broń i styl zachowania w zależności od okoliczności. Zapisz lub zniszcz, osiągnij to, czego chcesz i zyskaj wiele niezapomnianych emocji!


Reklama

Pobierz Face of War 0.6

Nowości w tej wersji
The game is now live on Google Play
informacje ogólne
wersja 0.6 (117)
Data umieszczenia 2021-08-01 10:18
rozmiar 144.62 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje GDCompany na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
2.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/21 10:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |