Opis:

Game Mad Bullets  - to strzelanka zręcznościowa, w której strzelasz do bandytów na Dzikim Zachodzie, uwalniasz zakładników, zbierasz pieniądze i dopalacze.

W małych miasteczkach amerykańskiego Starego Zachodu szaleją zamieszki. Podopieczny gracza będzie musiał wyeliminować chaos najbardziej krwawymi metodami. Uzbrojony w rewolwer porusza się automatycznie do przodu, celnie celuje i aktywnie strzela do przeciwników. Antagoniści pojawiają się bardzo nieoczekiwanie i natychmiast atakują, minimalne opóźnienie może kosztować postać życiem. Zadanie komplikują zwykli ludzie, którzy również nagle pojawiają się przed naszymi oczami i ryzykują przypadkową śmierć. Bandyci są otoczeni czerwoną linią, spokojne osobowości - zieloną linią. Strzelając do zwykłego mieszkańca, strzelec traci jedno życie, kilka z nich otrzymuje na ukończenie rundy.

W sumie musisz przejść przez ponad 200 poziomów, każdy z kilkoma misjami. Zadania są podawane wojownikowi nie w blokach, ale sekwencyjnie. Po wykonaniu jednego, w górnym obszarze ekranu pojawia się zwięzły opis następnego. Może to być zniszczenie określonej liczby przeciwników, przetrwanie w określonym czasie i inne jasno sformułowane procesy. Podczas strzelania pamiętaj, że używanie sześciostrzałowego rewolweru wiąże się z częstym przeładowywaniem.

Charakterystyczne cechy gry Mad Bullets:

  • dynamiczne ostrzeliwanie pojawiających się nagle wrogów;
  • ratowanie ładnych dziewczyn;
  • modernizacja sprzętu;
  • możliwość niszczenia lokacji;
  • nagrody i osiągniecia.

FPS dobrze testuje i ćwiczy refleks użytkownika. Kilka trybów rozgrywki pozwala na nieznaczną zmianę formatu bitwy. Oprócz typowych zbirów na ulicach możesz zmierzyć się z agresywnymi ninja, ich też należy zneutralizować. Dozwolone jest strzelanie do różnych zwierząt domowych, niszczenie miejsc. Po wysokiej jakości częściowym wykonaniu zadania na stronie możesz znaleźć nagrody pieniężne i inne bonusy. Bohater co jakiś czas spotyka zakładników błagających o pomoc. Po ich wydaniu możesz otrzymać buziaka i inspirację do kontynuowania niebezpiecznych misji. Wyeliminuj chaos w osadach Dzikiego Zachodu!


Reklama

Pobierz Mad Bullets 2.1.14

Nowości w tej wersji
- Significant graphics improvements
- Implemented realistic color grading
- Performance fine tuning
- Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.1.14 (2014)
Data umieszczenia 2021-09-05 01:34
rozmiar 73.05 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje isTom Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/22 10:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |