Kolekcja Imperfect Balance
0 (0)

Kolekcja Imperfect Balance

Opis:

Game Imperfect by Balance Collection  - to tajemnicza łamigłówka, która sprowokuje upadek wież, stworzona z różnych kształtów.

Użytkownik wkracza w świat dwuwymiarowych klocków umieszczonych na niewielkich platformach na różnych wysokościach. Na każdej platformie zestaw elementów tworzy unikalną, stabilną konstrukcję. Górna część ekranu jest oddzielona od reszty przestrzeni linią, powyżej której znajduje się kilka pojedynczych bloków. Gracz wybiera coś z góry i opuszcza na jedną ze struktur. Konieczne jest zakłócenie równowagi fragmentów wieży, spowodowanie ich upadku. Im więcej szczegółów znajdzie się poniżej widocznego obszaru na ekranie, tym skuteczniejsza akcja będzie brana pod uwagę. Poziom kończy się, gdy uda ci się wszystko powalić.

Rozgrywka przypomina nieco Tetrisa, w którym figurki z góry należy umieścić na wcześniej zbudowanych klockach, aby ułatwić rozwiązanie konkretnego zadania. Tylko cele tutaj są inne i nie ma potrzeby utrzymywania tempa rozgrywki wyznaczonego przez dewelopera. Użytkownik samodzielnie dostosowuje prędkość, może bez pośpiechu podejmować decyzje, zmieniać dobór sylwetki, jeśli po przymierzeniu powstało wrażenie, że inny element byłby bardziej przydatny w danej sytuacji. Nadal nie ma prawa do obracania opuszczanej części, można jedynie wybrać jej pozycję.

Charakterystyczne cechy gry Imperfect Balance Collection:

  • rzucanie klocków na konstrukcje z figur;
  • łamanie stabilności wież ze względu na ich upadek;
  • zdobywanie punktów za upuszczone przedmioty;
  • półtora poziomów, 3 rodzaje łamigłówek;
  • wiele rozwiązań każdego problemu.

Twórcy projektu Perfect Balance opracowali alternatywny pomysł na rozgrywkę z koniecznością zrzucania stabilnych obiektów. Warunki i trudności są stale dodawane do poziomów. Przyjemny akompaniament muzyczny odwraca uwagę od zmartwień i pomaga skoncentrować się na rozwiązywaniu zagadek w wygodnym tempie. Zgrabna szata graficzna na ciemnym tle również sprzyja skupieniu. Fajne efekty specjalne nadają zniszczeniu wyjątkową estetykę. W przypadku pomyślnego wyniku z minimalną liczbą manewrów zapewnione są premie. Ciesz się trenowaniem umysłu z oryginalnymi problemami, aby stracić równowagę!


Reklama

Pobierz Kolekcja Imperfect Balance 1.1.4

Nowości w tej wersji
- Fixed bugs
- Updated plugins
- Added Ad Blocker IAP
informacje ogólne
wersja 1.1.4 (5)
Data umieszczenia 2022-01-12 08:46
rozmiar 98.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Ville Helin na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/24 10:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |