Sposób na rozbicie
0 (0)

Opis:

Game A Way the To Smash  - to zagadkowa bijatyka, która zostanie podzielona na odłamki szklanych antagonistów, biorących udział w intensywnych turowych walkach.

Użytkownik wybiera warda i wysyła go do walki. Jest bandyta z kijem, który jednym ciosem nokautuje kruchego przeciwnika, mężczyzna z kataną jest posiadaczem orientalnych sztuk walki i genialnie sieka wszystkich w rzędzie. Możesz użyć techniki walki wręcz bez dodatkowych narzędzi, uliczny wojownik świetnie sobie z tym radzi. Dozwolona jest zmiana postaci między poziomami, więc wygodnie jest przetestować każdego i wybrać najlepszego. Walka toczy się na monochromatycznym tle, menadżer początkowo widzi ilość przeciwników, potrafi przemyśleć taktykę przed startem. Wrogowie są rozmieszczeni w różnych odległościach, musisz podbiec do jednego z nich i zadać śmiertelny cios.

Turowy format zakłada nieuniknioną akcję drużyny przeciwnej, część ocalałych z pewnością podbiegnie bliżej. Jeśli odległość jest zbyt mała, istnieje ryzyko śmiertelnych obrażeń. Głównym zadaniem jest eliminowanie wrogów jeden po drugim, aby zapobiec obrażeniom odwetowym. Przy znacznej odległości od ocalałych możesz liczyć na ocalenie własnego życia, przeciwnicy będą musieli poświęcić ruch na częściowe podejście do postaci.

Charakterystyczne cechy gry A Way To Smash:

  • turowe bitwy ze szklanymi przeciwnikami;
  • postacie o różnych stylach walki do wyboru;
  • wstępne obliczenie taktyki;
  • różnorodność wrogów z własnymi zaletami i słabościami;
  • spotkanie z wytrwałymi bossami.

Oprawa graficzna w minimalistycznej kolorystyce pozwala na całkowite pominięcie otoczenia. Monotonne tła zmieniają się okresowo, ale nie rozpraszają. Większość nadchodzących osobowości zostaje przy pierwszym ataku roztrzaskana szklanym chrupnięciem. Niektórzy wyróżniają się wytrzymałością i dumnie trzymają kilka ciosów z rzędu, co należy wziąć pod uwagę przy planowaniu działań. Stopniowo zadania stają się coraz trudniejsze, co zwiększa zainteresowanie rozgrywką. Najprostsza kontrola pozwala natychmiast zrozumieć zawiłości sterowania myśliwcem. Zabierz oddział na miejsce i zacznij walczyć ze wszystkimi obecnymi!


Reklama

Pobierz Sposób na rozbicie 1.01

informacje ogólne
wersja 1.01 (200007)
Data umieszczenia 2021-08-01 10:20
rozmiar 50.89 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/25 10:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |