Gachaverse Gra RPG
0 (0)

Opis:

Gra Gachaverse  to gra fabularna anime, w której musisz stworzyć postacie, wybrać dla nich stroje i dodatki, a następnie zrobić tło dla komiksu z replikami totemów.

Użytkownik od razu przechodzi na stronę specjalnego konstruktora. Najpierw musisz zdecydować o osobowości bohatera, weź rodzaj szablonu do personalizacji. Następnie rozpoczyna się proces dostosowywania obrazu. Prawie wszystko można regulować: od wyrazu twarzy i spojrzenia, po fryzury i elementy garderoby. Czapki, biżuteria i inne dodatkowe elementy dodadzą kompletności. Z arsenału broni możesz wybrać środki obrony i ataku, aby dodać wojowniczości. Najszerszy asortyment detali i absolutna dowolność łączenia czynią bohatera wyjątkowym, podkreślają jego wizerunek i charakter.

Gdy postać jest już gotowa, można przejść do kolejnego etapu i budować wielowarstwowe tła scen, w których rozgrywać się będą wymyślone wydarzenia z ręcznie rysowanej historii. W wyspecjalizowanych białych strefach można wpisywać dowolne uwagi, możliwe jest łączenie scen w celu stworzenia fabuły. Gracze są zachęcani do popisywania się swoimi wynikami, odwiedzania światów cudzych bohaterów i oglądania fajnych pomysłów innych ludzi. Warto również skorzystać z opcji czatu online. Jeśli nie ma nastroju do komunikacji, praca może być w pełni wykonana bez połączenia z siecią.

Charakterystyczne cechy gry Gachaverse:

  • tworzenie komiksów z uroczymi postaciami;
  • ogromny wybór postaci;
  • głęboka personalizacja wyglądu;
  • dodawanie broni, akcesoriów i innych przedmiotów;
  • tworzenie opowiadań ze wskazaniem tekstów replik.

Deweloper obiecuje dodać bitwy online, kampanię, inne tryby, aby zapewnić więcej przygód. Przejrzysty interfejs i różnorodne ustawienia otwierają swobodę procesu twórczego. Kolorowa oprawa graficzna sprawia, że ​​rozgrywka jest kolorowa i bogata w jasne kolory. Świat postaci z anime znów stoi na krawędzi wojny, będziesz musiał walczyć o przywrócenie spokojnego życia według unikalnego scenariusza. To zależy tylko od użytkownika, który naprawi problem i jakimi metodami. Sprawdź się jako autor fascynującego komiksu, który z pewnością zyska fanów!


Reklama

Pobierz Gachaverse Gra RPG 0.7.8

Nowości w tej wersji
Fixed bug with Studio mode
Fixed Eye Color bug
Fixed Skit Maker / Room bugs
Fixed additional bugs
informacje ogólne
wersja 0.7.8 (7008)
Data umieszczenia 2021-07-22 11:12
rozmiar 93.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Lunime na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/26 11:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |