Thunder Squad
0 (0)

Opis:

Gra Thunder Squad  to ciekawa strategia, w której musisz bronić terytoriów przed inwazją antagonistów, wybierać pozycje dla wojowników o fajnych talentach.

Na kwadratowych strefach przy ścieżkach użytkownik umieszcza postacie, które są w stanie zniszczyć zbliżających się do nich przeciwników różnymi metodami. Niektóre są wskazane, aby wyjechać na drogę. Oddziały nie mogą się poruszać. Niektóre z nich specjalizują się w atakach wręcz i atakują, gdy najeźdźca minimalizuje dystans. Inni żołnierze strzelają do wrogów na odległość, zmniejszają liczbę tych, którzy podkradli się bliżej. Głównym zadaniem jest prawidłowe rozmieszczenie stanowisk dla najbardziej wydajnej i dobrze skoordynowanej pracy oddziału.

Początkowo w domenie publicznej jest niewielu bohaterów, ale zwycięstwa w misjach pozwalają odblokować nowych członków drużyny. Kiedy zdobywasz nowicjuszy, ważne jest, aby być przygotowanym na złożoność zadań. Deweloper wykazał się wyobraźnią w kształtowaniu różnorodności postaci. W sumie możesz otworzyć przedstawicieli 5 frakcji, wśród 6 klas każdy znajdzie najlepszych wojowników do swojej strategii. Niektórzy są dobrzy w strzelaniu z nowoczesnych armat, inni są mistrzami w posługiwaniu się bronią białą, a jeszcze inni wolą walkę wręcz bez broni. Istnieje kilka inteligentnych typów stworzeń i całkiem aktywnych robotów.

Charakterystyczne cechy gry Thunder Squad:

  • umieszczenie myśliwców w celu wyeliminowania nadchodzących wrogów;
  • szeroki wachlarz umiejętności podopiecznych;
  • poświęcenie dla ulepszeń;
  • łączenie bohaterów różnych klas, frakcji;
  • testowanie wspaniałych broni i niestandardowych ataków.

Dla projektu z gatunku tower defense deweloper wybrał animowany format graficzny. System pompowania bardzo różni się od większości analogów. Możesz poświęcić dużo czasu na szkolenie wojowników lub poświęcić czyjąś duszę na rzecz szybkiego i znacznego ulepszenia umiejętności jednego z ocalałych. Przed rozpoczęciem poziomu musisz określić, czy gracz będzie brał aktywny udział w bitwie, czy preferowana jest bitwa automatyczna. Dla każdej misji punkty rozmieszczenia wybierane są osobno, taktyka musi być stale ulepszana. Nie pozwól najeźdźcom iść wybraną ścieżką!


Reklama

Thunder Squad

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/28 10:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |