Opis:

Apex Legends Mobile  to wieloosobowa gra akcji , w której musisz walczyć z wojskami wroga na imponującym, kurczącym się terytorium.

Przed rozpoczęciem musisz wybrać postać, wybrać jej postać, dostosować jej wygląd. Początkujący ma niewielki wybór, po kilku bitwach możesz podnieść swój poziom i odkryć imponującą liczbę legendarnych bohaterów o unikalnych zdolnościach. Przygotuj się do wykonywania niesamowitych akrobacji, tworzenia portali pośrodku lokacji i potężnych tarcz ochronnych, szybkiego ruchu w pionie i poziomie. Dla wygody oprócz broni możesz korzystać z haków, lin i szerokiej gamy innego wyposażenia. Jest przestępca, introwertyk, wojownik, a nawet przegrany, któremu udaje się wygrać zupełnie niekonwencjonalnymi metodami.

Zawodnik może brać udział w pojedynczych meczach, w których będzie musiał odpowiedzieć tylko za siebie. Opracowano również format konfrontacji drużynowej, przy jednoczesnej obecności do 60 osób na terenie, po 3 w każdej drużynie. Z dziwnego samolotu oddział gracza razem przeskakuje na miejsce. Trzeba wtedy dużo się przemieszczać, szukać broni, apteczki i innych rzeczy przydatnych w obecnych warunkach. Terytorium stopniowo się zmniejsza, co nieuchronnie prowadzi do potyczek i strzelanin. W celu ratowania życia stosuje się najbardziej brutalne metody niszczenia pozostałych.

Charakterystyczne cechy gry Apex Legends Mobile:

  • bitwy królewskie w obiektach wielkiego miasta;
  • niebezpieczne konfrontacje ze strzelaninami;
  • bitwy drużynowe, mecze survivalowe;
  • bandyta, żołnierz, pustelnik i inni bohaterowie;
  • sztuczki, portale.

Wieloosobowa strzelanka oferuje widok sytuacji z perspektywy trzeciej osoby. Globalny wszechświat gry cieszy się różnorodnością obiektów, a także ich doskonałymi szczegółami. Jakość grafiki 3D jest godna podziwu. Dzięki opcjom dostosowywania wiele parametrów postaci można zmienić. Wygodne sterowanie pozwala szybko przyzwyczaić się do interakcji z bohaterem. Spróbuj przetrwać na własną rękę i poprowadź drużynę do zwycięstwa, pozostawiając 19 oddziałów obcych poza strefą akceptowalną do istnienia!


Reklama

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/29 10:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |