Opis:

Afterpulse  to gra mobilna, w której musisz walczyć w świecie chaosu. Potężni tego świata gromadzą armie, a ty musisz dołączyć do najpotężniejszych (spraw, by tak było). Tutaj będziesz kontrolować elitarnych żołnierzy, których trzeba będzie wciąż na nowo prowadzić do zwycięstwa. W każdej sytuacji pozostań silnym liderem, szukaj wyjścia z nawet najbardziej beznadziejnych sytuacji (jak może się komuś wydawać).

Afterpulse został wysoko oceniony przez użytkowników. Gra ma dziesiątki tysięcy fanów z całego świata. Ale dlaczego?


Przy pierwszym uruchomieniu uderza doskonała grafika. Otoczenie, animacje, wygląd bojowników, arsenał broni – wszystko to odpowiada najnowszym trendom w dziedzinie gier mobilnych. Chcę uruchomić Afterpulse raz za razem, ponieważ gracz lubi patrzeć na otoczenie. Wiele osób w ogóle poleca zabawę ze słuchawkami. Przyczynia się to nie tylko do większej immersji, pomaga lepiej słyszeć przeciwników, ale także pozwala cieszyć się doskonałą ścieżką dźwiękową, efektami. Przestrzeń, która Cię otacza w Afterpulse, bynajmniej nie jest „pusta”.


Pierwszym krokiem w każdej bitwie jest dokładne zbadanie okolicy. Musisz poruszać się po mapie, szybko oznaczać miejsca, w których wrogi snajper może się ukryć (jako jeden przykład).

Działasz szybko lub znajdujesz dobrą osłonę? Wszystko zależy tylko od strategii konkretnego strzelca. Błędem jest myślenie, że w grach takich jak Afterpulse wystarczy strzelać. Istnieją taktyki nawet w piłce nożnej. Nie bez powodu każdy profesjonalny zespół ma trenera. W Afterpulse musisz stać się takim trenerem dla swoich wojowników.


Afterpulse pozwala wypróbować różne role. Dziś możesz być strzelcem maszynowym, a jutro snajperem. Czy jednak istnieje jedna strategia, która niezmiennie prowadzi do zwycięstwa? Absolutnie nie!

Częsta zmiana ról w Afterpulse pomoże ci lepiej zrozumieć zachowanie innych wojowników. Może to mieć kluczowe znaczenie w ogromnej i naprawdę ważnej bitwie. Spróbuj czegoś nowego!


Reklama

Pobierz Afterpulse 2.9.18

Nowości w tej wersji
- New series of equipment: SIGNATURE. We have created a new and special-edition series of weapons: SIGNATURE! Feel the power and the uniqueness!

- New Nightcrawler Season. The shadow of a new enemy looms upon us: The Night. Embrace the curse and become a Werewolf, a Vampire, and a Mummy, and be a monster on the Battlefield!
informacje ogólne
wersja 2.9.18 (20918002)
Data umieszczenia 2021-10-06 16:51
rozmiar 10.8 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/30 10:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |