Covenant of Gardel
0 (0)

Covenant of Gardel

Opis:

Covenant of Gardel  to gra mobilna, w której musisz uwolnić swój magiczny potencjał, przemierzając fantastyczny świat. Tutaj użytkownik będzie musiał zebrać własny oddział, a następnie pokonać siły zła. Wydaje się, że nic prostszego? Mylisz się! W Covenant of Gardel wróg jest naprawdę silny. Musisz stopniowo budować własną moc, aby przygotować się do finału.


Covenant of Gardel ma szeroki wybór chowańców, którzy będą ci towarzyszyć w twojej podróży. Jest ich ponad sto. Każda postać w Covenant of Gardel posiada unikalne zdolności. I ważne jest, aby gracz nauczył się z nich korzystać.


Każdy znajomy w Covenant of Gardel wymaga dokładnego przestudiowania (podobnie jak jego siła). Zwycięstwo zależy bezpośrednio od składu twojej drużyny.

Covenant of Gardel składa się z wielu bitew, podczas których możesz wezwać do 15 postaci. Ale czym one będą? W jakim celu? Czy mają jakieś przydatne w tej chwili umiejętności? Wszystko zależy wyłącznie od Twojej taktyki i zaradności. Aby zebrać najskuteczniejsze kombinacje, odwiedzaj Covenant of Gardel tak często, jak to możliwe.


Zdarza się, że w takich grach nie ma fabuły. Ten problem można nazwać głównym, koncentrując się na podobnych projektach. Jednak Covenant of Gardel znacząco odstaje od ogólnego tła. Gra nie tylko opowiada historię. Oferuje zanurzenie się w cudowny świat pełen magii, hipnotyzujących momentów i miejsc. Rzadki gracz będzie mógł trzymać się z daleka!

Staraj się nie przegapić żadnych zwrotów akcji, uważnie obserwuj rozwój wydarzeń. Bez historii bitwy nie byłyby możliwe.


Przymierze Gardel oferuje możliwość eksploracji. Gracze mogą wędrować po lesie w poszukiwaniu przygód. Jest to tryb osobny od pozostałych. Tutaj możesz cieszyć się swobodą działania i iść w dowolnym kierunku.

Instalując teraz Covenant of Gardel, możesz od razu cieszyć się niesamowitymi widokami i ekscytującymi zwrotami akcji.


Reklama

Covenant of Gardel

Wszystkie aplikacje HANO na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/07/31 10:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |