King of Defense
0 (0)

Opis:

King of Defense  to popularna strategiczna gra mobilna, która spodoba się wszystkim miłośnikom budowania obrony. Musisz bronić własnych fortyfikacji, rozprawiając się z licznymi wrogami. Aby to zrobić, będziesz musiał użyć różnych narzędzi, dostosować się do sytuacji, za każdym razem ponownie analizując sytuację. Jeśli chcesz zwiększyć siłę ognia, po prostu ustaw wieże w szeregu. King of Defense daje taką możliwość.


Strategie gry różnych użytkowników będą się różnić. Czy powinniśmy uczyć się na doświadczeniach innych? Decyzja należy do Ciebie. Jednak do każdej nowej bitwy należy podchodzić z „zimną głową”, opierając się na własnym doświadczeniu (przede wszystkim).

King of Defense pozwala stworzyć własne królestwo, które będzie w niebezpieczeństwie. Użytkownik musi stać się mądrym i odważnym władcą, który jest w stanie odeprzeć tłumy potworów. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, ludzie z pewnością ci podziękują.


King of Defense wymaga opracowania własnej taktyki. Eksperymentuj, zdobywaj doświadczenie i stawaj się lepszy. Nie da się opanować gry taktycznej w kilka minut. Im więcej czasu spędzasz w bitwach, tym więcej masz okazji.


Każda nowa bitwa będzie inna niż poprzednia. W King of Defense nie będzie rutyny, żmudnego zdobywania doświadczenia. Postęp nie będzie tu dużym obciążeniem.

Możesz bronić królestwa w zupełnie innych miejscach. King of Defense zapewnia wybór terenu. Jeśli masz dość tej lub innej karty, możesz ją zmienić. Daje to różnorodność i za każdym razem zmusza do dostosowywania się do nowych warunków. Takie podejście rozwija myślenie taktyczne. Okazuje się, że czynniki, które zmieniają się w King of Defense sprawiają, że użytkownik staje się silniejszy. Potężny władca nie może się nim stać bez wielu prób!

Potwory atakujące twoje fortyfikacje mają zupełnie inne możliwości. Ich typy mogą być radykalnie różne. Zmieni się też taktyka walki. Każdy front musi być zamknięty. W King of Defense będziesz musiał uczyć się tego stopniowo, ale z dużym zainteresowaniem.


Reklama

Pobierz King of Defense 1.9.9

Nowości w tej wersji
- Improved player experience
informacje ogólne
wersja 1.9.9 (300)
Data umieszczenia 2022-04-17 01:03
rozmiar 112.72 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje GCenter na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/01 11:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |