Misja Titan Slayer
5 (4)

Opis:

Titan Slayer  to strategiczna gra karciana zaprojektowana specjalnie na urządzenia mobilne. Spotkasz tu fantastyczne postacie o unikalnych zdolnościach i umiejętnościach, które gracz musi zastosować w odpowiednim czasie (i miejscu).


Przestudiowanie wszystkich bohaterów, ich magicznych zdolności zajmie Ci wiele godzin. Nie zawsze jest możliwe opanowanie gry w karty w pierwszych minutach lub nawet w ciągu jednego dnia. Titan Slayer ma wiele do zapamiętania i wcielenia w życie.

Projekt zaprasza gracza do zbierania kombinacji po kombinacji. Każda kombinacja w Titan Slayer może zmienić wynik bitwy. A jest ich dużo! Nie bój się łączyć bohaterów, ich zdolności, eksperymentować, a nawet przegrywać. Wszystko to pozwala stać się lepszym. Titan Slayer nie zyskał jeszcze dużej popularności wśród posiadaczy urządzeń mobilnych (choć projekt ma wszelkie szanse). Prawdopodobnie będziesz musiał uczyć się na własnych niepowodzeniach i błędach. Ale za kilka dni, tygodni lub miesięcy możesz znaleźć się wśród niekwestionowanych liderów. Jeśli chcesz utrzymać pozycję, będziesz musiał regularnie logować się do Titan Slayer.


Dla wielu Zabójca Tytanów może wydawać się niezwykle trudny. Tak, inne gry karciane mogą mieć dość wysoki próg wejścia, ale ten przypadek będzie wyjątkiem. Rozgrywka opiera się na prostym ataku, obronie. Zdolności są czasami dodawane. Główną trudnością będzie studiowanie map i zbieranie własnej kolekcji. Jednak nawet tutaj Titan Slayer pozwala rozwijać się w niezwykle komfortowym tempie. Gra nie będzie cię "pośpieszać". Gracz ma tyle czasu na dopracowanie funkcji, interfejsu i sterowania, ile potrzebuje.


Titan Slayer może zostać opanowany przez gracza o dowolnym doświadczeniu. Tutaj gracz nie potrzebuje specjalnych umiejętności. Jeśli fani strzelanek wiedzą, że zwycięstwa i rankingi zależą bezpośrednio od umiejętności strzelania, to fani gier karcianych przywykli do radzenia sobie z wieloma podgatunkami i klasami, powoli rozwijając własną taktykę.


Reklama

Pobierz Misja Titan Slayer 1.3.0

Nowości w tej wersji
* Added 2 new characters [Acrobat] [Snake Hunter]
* Fixed existing character balance
* Added some character awakening skins
* Added unknown cave pattern
* Improved game environment
informacje ogólne
wersja 1.3.0 (106)
Data umieszczenia 2022-04-14 09:14
rozmiar 124.07 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/02 11:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |