Opis:

Blast Wings  to kolorowa gra logiczna na urządzenia mobilne, w której poznasz rodzinę kurczaków. Projekt jest podobny do innych w podobnym gatunku. Tutaj musisz połączyć obszary tego samego koloru, a następnie je wysadzić. Blast Wings jest odpowiedni zarówno dla początkujących w świecie łamigłówek, jak i dla doświadczonych graczy, którzy chcą zabić czas.


Gra ma jasną rozgrywkę, ale możesz przejść przez łamigłówki w wygodnym tempie. Dopasowywanie owoców jest dość łatwe, ale czasami trzeba dokładnie przyjrzeć się każdemu zakątkowi ekranu. W każdej chwili możesz zatrzymać grę! Nie ma oczywistego postępu, który zostanie utracony po ponownym uruchomieniu. Blast Wings idealnie nadaje się na nudne wykłady, do podróżowania komunikacją miejską i na przerwę na lunch.

Blast Wings nie ma pokręconej fabuły i scen brutalności. Gracz w każdym wieku może zanurzyć się w niesamowity świat łamigłówek. Gra nadaje się również na spokojny wieczór, kiedy po prostu chcesz się zrelaksować. Każda akcja toczy się płynnie, podoba się też ścieżka dźwiękowa.

Możesz stworzyć własną galerię puzzli. Ale nie będziesz w stanie otworzyć wszystkiego na raz. Musisz zagrać wystarczająco dużo czasu, aby wszystkie możliwości się otworzyły.


Na pierwszy rzut oka Blast Wings nie ma różnorodności. Jednak z każdą kolejną godziną gry zagadki będą stawały się coraz ciekawsze.


Charakterystyczne cechy Blast Wings:

  • wiele zagadek, możliwość zebrania unikalnej kolekcji;
  • gra jest odpowiednia dla osób w każdym wieku;
  • jasny obraz i doskonała ścieżka dźwiękowa;
  • w każdej chwili możesz opuścić aplikację;
  • skrzynie, które należy otworzyć, aby otrzymać hojną nagrodę.

Blast Wings to casualowa gra, która może stać się „zabójcą czasu” na co dzień. Jeśli jesteś fanem łamigłówek, przygoda z pewnością Ci się spodoba.

Im więcej czasu spędzisz w grze, tym prostsze będą wydawać się nowe łamigłówki (nawet w innych projektach). Blast Wings jest odpowiedni dla fanów „trzech z rzędu” i innych podobnych gier, które pozwalają mieć zajęte ręce, gdy się znudzi.


Reklama

Pobierz Blast Wings 1.7.6

Nowości w tej wersji
Levels are updated every week.
Every comment you post will be read carefully.
We have been working hard to make this game even better.
If you have any feedback, please leave us a comment.
Have fun.
informacje ogólne
wersja 1.7.6 (176)
Data umieszczenia 2022-01-11 18:02
rozmiar 58.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Neon Game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/03 10:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |