Stickman Battle 2:
0 (0)

Opis:

Stickman Battle 2: Empires War  to nowa gra na urządzenia mobilne, w której musisz stać się częścią starożytnych bitew. W niektórych recenzjach Stickman Battle 2: Empires War został skrytykowany. Faktem jest, że twórcy skupili się na bitwach między graczami, ale w tej chwili praktycznie nie ma online. Nie oznacza to jednak wcale, że Stickman Battle 2: Empires War nie ma żadnego potencjału.

Gra jest odpowiednia dla każdego, kto kocha historię, taktykę, strategie i bitwy na dużą skalę.

Kij jest główną bronią do walki. Twórcy dodali jednak katapulty i nowe funkcje. Jest bardzo prawdopodobne, że mechanizmy walki będą ewoluować dopiero w przyszłości. Jeśli użytkownicy zaczną regularnie instalować Stickman Battle 2: Empires War, uruchom grę, programiści będą aktywnie wspierać projekt, publikując aktualizacje i ulepszenia.


Głównym zadaniem Stickman Battle 2: Empires War jest bezwarunkowe zwycięstwo nad innymi graczami. Ale na razie taki plan jest łatwy do zrealizowania. Jeśli nie ma internetu, to nie ma konkurentów. Możesz zostać niekwestionowanym mistrzem, jeśli zaczniesz teraz bitwy w Stickman Battle 2: Empires War.

W przyszłości inni użytkownicy zwrócą uwagę na grę, a ty uzyskasz przewagę. Jeśli się znudzisz, możesz opowiedzieć o projekcie znajomym. Wspólna walka jest fajniejsza!


Pojedynki nie zawsze będą identyczne lub bezwarunkowo równe. Stickman Battle 2: Empires War ma ponad sto broni. I to bez uwzględnienia wielu ulepszeń! W Stickman Battle 2: Empires War możesz rozwijać się w dogodnym kierunku, zmieniając mechanizm bitwy. Wszystko to zapewniają programiści.

Gdyby wszyscy gracze mieli tę samą broń, nikt by nie wygrał. Ale czyja broń byłaby bardziej przydatna? Czyja taktyka jest silniejsza? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w Stickman Battle 2: Empires War!


Fizyka jest mocną stroną projektu. Zwykle w tego typu grach pojawiają się problemy z realizmem ruchów. Ale deweloperom udało się je rozwiązać!

Bezwarunkowym plusem będzie trójwymiarowa grafika.


Reklama

Pobierz Stickman Battle 2: 1.1.2

informacje ogólne
wersja 1.1.2 (58)
Data umieszczenia 2021-12-24 08:15
rozmiar 113.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje SENSPARK na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/04 10:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |