Lightracer: Ignition
0 (0)

Opis:

Gra Lightracer: Ignition jest przeznaczona dla tych graczy, którzy tęsknią za kliknięciem, ale chcą czegoś globalnego, bardziej świadomego niż klasyczni przedstawiciele gatunku. To naprawdę dziwne, kopać drzewo, zwłaszcza jeśli proces jest nieskończony i nie ma specjalnych rezultatów. W tym przypadku deweloperzy ze studia Poligon przyjęli za podstawę teorię, że nasz wszechświat nieustannie się rozszerza, tym samym dosłownie rozrywając materię na strzępy.

Wydarzenia w grze rozwijają się w odległej przyszłości, gdzie teoria ta nie tylko uzyskała potwierdzenie, ale ma już swoje negatywne skutki, że tak powiem „na twarz”.


Pod koniec czasów niewiele jest cywilizacji, które konkurują o przetrwanie, a ty zostajesz mianowany dowódcą swego rodzaju „arki”, która musi dostarczyć ocalałych w bezpieczne miejsce.

Oczywiście we wszechświecie jest wiele miejsc nadających się do istnienia, w których można nie tylko rozwinąć nową osadę, ale także zdecydować, co zrobić z tymi, którzy już w tej lokacji mieszkają.

A jeśli znalezione miejsce jest nudne lub po prostu chcesz się rozwijać, możesz skolonizować inne lokacje, które rozgrywka tylko wspiera. W każdym razie projekt nie wygląda na coś, co znudzi się za tydzień czy nawet miesiąc, jest to konstrukcja wieloletnia z ciekawymi funkcjami i dość rozbudowanym łukiem zabudowy.


Cechy gry Lightracer: Zapłon na Androida:

  • Wiele z tego, co napotkasz w grze, opiera się na teoriach naukowych.
  • Wybór zawsze należy do Ciebie – rozwijać się, odchodzić, niszczyć, współpracować.
  • Każdy wybór wpływa na rozwój zarówno Twoich podopiecznych, jak i otaczających Cię osób.
  • Świetna fabuła, w zasadzie uważana za rzadkość dla gatunku.
  • Wygodne sterowanie i świetna grafika.

Wady gry:

  • Słaba lokalizacja, w tej chwili gra jest dostępna tylko w języku angielskim.
  • Niewiele jest reklam i znacznie więcej wydatków na realne pieniądze.

Podsumowując: jeśli kochasz kosmos i klikanie, Lightracer: Ignition będzie doskonałą grą dla twojego androida, która na długo zagości w twoim smartfonie. Jedyną i najprawdopodobniej jedyną wadą jest gra tylko w języku angielskim.


Reklama

Pobierz Lightracer: Ignition 1.2.24

Nowości w tej wersji
V1.2.24
Optimizing the Game Experience
informacje ogólne
wersja 1.2.24 (33)
Data umieszczenia 2021-08-03 03:09
rozmiar 108.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Poligon na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/06 11:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |