Opis:

Evil Cogs  to popularna gra mobilna, w której użytkownik może poczuć się jak bohater dziwnej i niezwykle mistycznej opowieści. Ten projekt odniósł ogromny sukces na stronie Google Play. Wiele pozytywnych recenzji i ogromna rzesza fanów!


W Evil Cogs niebezpieczeństwo może czyhać na gracza na każdym kroku. Stwierdzają to sami programiści. Twórcy ograniczyli się jednak do krótkiego opisu. Evil Cogs są tajemnicze i nieprzewidywalne. Jeśli uruchamiasz go po raz pierwszy, nie masz pojęcia, co nas czeka.

Projekt przypadnie do gustu miłośnikom mrocznej atmosfery i tajemniczych historii. Wyrusz w niesamowitą podróż! Musisz rozwikłać tajemnice tajemniczego świata. Czy będzie tylko więcej pytań? Jeśli nie zaczniesz grać w Evil Cogs, nigdy się nie dowiesz!

Przetrwanie będzie jednym z głównych zadań (które gra stawia przed użytkownikiem). Nigdy nie zapominaj, że za rogiem może czaić się coś nieznanego i tajemniczego! Jednak tylko Ty możesz zostać bohaterem, który jest w stanie pokonać ciemność.


Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że w Evil Cogs panuje absolutny chaos. Kto żyje w świecie fantasy? Jaką drogą masz iść? Z czym będziesz musiał walczyć?

Im więcej grasz, tym więcej szczegółów poznasz. Twórcy nie ujawnili wszystkich kart wszystkim, którzy wejdą na stronę aplikacji. Aby dowiedzieć się, co Cię czeka po premierze, będziesz musiał stać się częścią mistycznego świata.

Nigdy się nie poddawaj. Zawsze pamiętaj, że to Ty staniesz się prawdziwym bohaterem. Jeśli na ekranie jest przynajmniej jeden jasny punkt, na pewno masz szansę.

Evil Cogs pozostawia wiele tajemnic, które każdy może zrozumieć na swój własny sposób. Podziel się wrażeniami ze znajomymi, aby lepiej poznać świat. Co się stanie, jeśli coś przegapiłeś podczas gry w Evil Cogs? Czy poszedłeś dokładnie w ten sposób?

Mocną stroną projektu jest komponent wizualny. To, co dzieje się w Evil Cogs, całkowicie przykuwa uwagę gracza. Obraz na ekranie można podziwiać bez końca. To zupełnie wyjątkowa atmosfera! Nigdy nie znajdziesz gry, która trochę przypomina tę.


Reklama

Pobierz Evil Cogs 6.1.67

Nowości w tej wersji
Changes
★ - Added Chinese localization
★ - Fixed UI and Safe Areas on different devices
★ - Added some special magic to the game
informacje ogólne
wersja 6.1.67 (121)
Data umieszczenia 2021-04-07 20:21
rozmiar 73.58 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Wet Fish na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/05 10:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |