Operacje specjalne
0 (0)

Opis:

Special Ops  to najpopularniejsza strzelanka mobilna z ponad 300 000 instalacji. Tutaj musisz walczyć z innymi graczami w czasie rzeczywistym.

Problemem wielu podobnych projektów jest słaba optymalizacja. Twórcom Special Ops udało się jednak rozwiązać ten problem. Nie będzie trudności dla tych, którzy są przyzwyczajeni do gry czterema palcami. Operacje specjalne otwierają możliwości dla wszystkich!


Ze strzelanki można korzystać bez zakupów w grze (chociaż są one zapewnione). Nawet dla użytkowników, którzy odmawiają wydawania prawdziwych pieniędzy na gry mobilne, stworzono najbardziej komfortowe warunki. A to rzadkość dla takich strzelców!


Deweloperzy Special Ops zwrócili szczególną uwagę na komponent wizualny. Otoczenie wygląda na pełne i żywe, a kolory dobrze ze sobą współgrają. Ścieżka dźwiękowa pomaga lepiej poruszać się po grze. Jeśli chcesz osiągnąć wielki sukces, zaleca się grę ze słuchawkami w Operacjach Specjalnych.

Właściciele nowych urządzeń nie napotkają opóźnień i zawieszania się obrazu. Są użytkownicy, którzy narzekają na problemy, uznając je za wady optymalizacyjne. Jednak wady tkwią wyłącznie w ich urządzeniach. I można to tolerować!


Special Ops wygląda niesamowicie, ale grafika nie jest zbyt ciężka. Oznacza to, że aplikację można uruchomić na większości nowoczesnych urządzeń. Rzadki użytkownik będzie miał problemy, które naprawdę przeszkadzają w grze.


Jeśli zacząłeś grać w Operacje specjalne, dobrym pomysłem jest częste logowanie się do aplikacji. Twórcy zapewnili codzienne bonusy. Otwórz kartę aplikacji każdego dnia. Ale czy chcesz dzisiaj zagrać? Premia została już wykorzystana i decyzja należy do Ciebie.

Zarówno doświadczony użytkownik, jak i zupełnie początkujący mogą zacząć grać w Special Ops. Taktyki bitewne również różnią się w zależności od gracza. W Operacjach Specjalnych dostępnych jest ponad 20 rodzajów broni. Powinniśmy również wspomnieć o skórkach, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu.

Chcesz odblokować więcej unikalnego sprzętu? Graj częściej i poprawiaj się!


Reklama

Pobierz Operacje specjalne 3.17

informacje ogólne
wersja 3.17 (117)
Data umieszczenia 2022-02-25 19:32
rozmiar 142.76 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Haz LTD na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.23★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/07 10:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |