Opis:

Bloons Pop! To nietypowa gra logiczna na urządzenia mobilne, która korzystnie wyróżnia się na tle innych aplikacji. Gra zebrała ogromną liczbę pozytywnych recenzji. Został już zainstalowany ponad 11 000 razy. Może nie wydaje się to duża liczba, ale jest to fenomenalny wynik jak na układankę.


Bloons Pop! odpowiedni dla użytkowników przyzwyczajonych do pożytecznego spędzania czasu przy smartfonie. Łamigłówki pomagają rozwijać logiczne myślenie lub po prostu mieć zajęte ręce podczas przerw lub transportu publicznego. Jeśli jesteś gotowy stanąć twarzą w twarz z zagadkami, rozwiązuj problemy nieszablonowo, wtedy Bloons Pop! na pewno Ci odpowiada.


W grze nie ma najnowocześniejszej grafiki ani niesamowitych efektów dźwiękowych. Ale to nie jest konieczne. Bloons Pop Akcja! toczy się w świecie małp. Gracz będzie musiał ustawić cele dla tych zwierząt, w które uderzy. Im więcej możesz zniszczyć, tym lepiej. Jeśli robisz znaczne postępy w grze, możesz walczyć o bohaterską małpę. To zwierzę pomoże ci w rozwiązywaniu zagadek, będziesz mógł otworzyć możliwości, które wcześniej wydawały się niedostępne.


Jednak Bloons Pop! zadania i misje to znacznie więcej niż zwykłe łamigłówki. Rzecz w tym, że akcja dzieje się w mieście małp. Został zniszczony, a każda zagadka pomaga go przywrócić. Gracz może zbudować miasto od podstaw, tworząc fantastyczną osadę. To urozmaici rozgrywkę.

To właśnie dzięki budowie miasta deweloperom udało się przyciągnąć do gry uwagę publiczności z zewnątrz. Bloons Pop! ludzie lubią to nie tylko z powodu puzzli z kolorowymi kulkami. Połączenie zabudowy miasta i tajemniczości jest niezwykle niezwykłe.

Bloons Pop! nadaje się do większości nowoczesnych urządzeń. Aby zacząć grać, nie potrzebujesz potężnego i drogiego smartfona. Większość modeli budżetowych sobie poradzi.


Deweloperzy ulepszają i finalizują projekt. Wielu go chwali, ale mówią, że gra jest wciąż surowa. I każdy potrzebuje czegoś własnego. Ale twórcy słuchają opinii, opinii społeczeństwa i wprowadzają ulepszenia.


Reklama

Pobierz Bloons Pop! 1.1

informacje ogólne
wersja 1.1 (846)
Data umieszczenia 2021-06-16 04:52
rozmiar 55.22 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje ninja kiwi na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/09 09:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |