SkillTwins: Football Game
0 (0)

SkillTwins: Football Game

Opis:

SkillTwins: Football Game  to popularna gra mobilna, w której możesz poczuć się jak zawodowy piłkarz. Zostań najlepszym sportowcem i pokaż całemu światu, jaki osiągnąłeś sukces!


SkillTwins: Football Game ma ogromną liczbę poziomów, przez które możesz przejść stopniowo. Im wyższe umiejętności, tym trudniej. Gra pozwala na wygodne rozpoczęcie gry z dowolnymi doświadczeniami w grach mobilnych. Nigdy nie zajmowałeś się projektem związanym z piłką nożną? Mimo to nie będziesz mieć żadnych problemów z graniem w SkillTwins: Football Game!


Możesz poczuć się jak zawodnik międzynarodowy, biorąc udział w mistrzostwach różnych krajów.

Twórcy zwrócili szczególną uwagę na realizm rozgrywki. SkillTwins: Football Game całkowicie naśladuje umiejętności i zachowanie celebrytów futbolu. Będziesz mógł jak najwięcej wejść w rolę i grać na poziomie z najlepszymi z najlepszych.

Pokonanie obrony bramkarza to jeden z najtrudniejszych momentów meczu. Wszystko albo nic. Czy część gry rozpocznie się od nowa? A może okaże się, że zmieni przebieg meczu?

Staraj się wywierać presję na przeciwników i bezwarunkowo zdominować boisko. Jednak każdy gracz może wybrać własną taktykę. Niektórzy są przyzwyczajeni do samoobrony, podczas gdy inni nieustannie atakują, łatwo akceptując porażki. Jak postępujecie? Stwórz własną strategię w oparciu o swoje wrażenia z gry.


Nie będziesz samotny grając w SkillTwins: Football Game. Zadzwoń do przyjaciół! Lub rywalizuj z graczami z całego świata. Postaraj się zdobyć niekwestionowany tytuł, regularnie ćwicząc.

Droga do zwycięstwa może być często trudna, ponieważ SkillTwins: Football Game zdobył już miłość ogromnej liczby fanów. Ale odniesiesz sukces, jeśli dasz z siebie wszystko!


SkillTwins: Football Game jest idealny do wygodnej gry w domu. Nie możesz oderwać się od tego, co dzieje się na ekranie! Dlatego też SkillTwins: Football Game nie nadaje się do gry podczas przerw lub w transporcie publicznym. Można jednak wygodnie rywalizować bez słuchawek.


Reklama

Pobierz SkillTwins: Football Game 1.8.3

Nowości w tej wersji
It's FINALLY here - You can now record your gameplay & share it on your social medias!!! Let's make your ''Skill-run's'' go VIRAL! What are you waiting for!? Show the world why you're the #1 best skiller.
informacje ogólne
wersja 1.8.3 (59)
Data umieszczenia 2021-08-05 15:14
rozmiar 154.41 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/10 09:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |