Opis:

Gra Flocks to gra logiczna dla Androida, w której będziesz kontrolować jedną lub kilka postaci w lesie, wykonując zadania podzielone na poziomy. Co bardzo ważne i ciekawe – zadania są tu sytuacyjne, nie powtarzają się, a tak naprawdę przed Wami jest duży plac zabaw w lesie, na którym okazuje się, że jest sporo ciekawych zajęć.

A także, co ważne, wszystko to jest przyjemne w użyciu, ponieważ nawet jeśli samo zadanie nie jest tak interesujące (na przykład rozpalenie ognia), to odczucia z kontroli i fizyki są zaangażowane w proces w jak największym stopniu .


Grę przygotowaliśmy w studio nada i jest to ich drugi projekt. Pierwszym był płatny projekt Starman, który, nawiasem mówiąc, ma podobną koncepcję animacji i fizyki. Główna różnica między nowością polega na tym, że jest całkowicie darmowa, jak dotąd bez reklam i znacznie jaśniejsza, chociaż nie zawiera żadnej historii.


Wróćmy do tego, co się dzieje. Jak już pisaliśmy - tutaj trzeba wykonać zadania, z których powstaje ciąg poziomów. W związku z tym w grze nie ma szkolenia, ale nie będzie ono wymagane, pierwsze zadania będą tak proste, jak to tylko możliwe i będą mogły zapoznać Cię z podstawowymi funkcjami i mechaniką. Każde kolejne zadanie staje się coraz bardziej rozbudowane i tutaj naprawdę trzeba myśleć, myśleć nie tylko logicznie, ale też kreatywnie, wykazywać kreatywność.

Jeszcze jeden przyjemny moment - tutaj nie można stracić, zresztą nie ma pojęcia „dobrego” lub „złego” wyniku. Gra nie liczy, ile czasu spędziłeś ani jak dobrze wszystko zostało zrobione. Zrobiliśmy to dobrze.


Cechy gry gromadzą się na Androidzie:

  • ładna grafika, fizyka, animacja
  • graj bez pośpiechu i rezultatów do osiągnięcia
  • ładna i ciekawa piaskownica
  • ciekawe zadania, które angażują wszystkie obszary Twojego myślenia
  • brak reklam i zakupów

Konkluzja: gra flocks to zdecydowanie ten sam projekt, który można śmiało polecić tym, którzy kochają łamigłówki, ale nie lubią stresu. To tutaj możesz się zrelaksować, a ponadto zrobić to z maksymalną wydajnością i przyjemnością.


Reklama

Pobierz stada 1.1

Nowości w tej wersji
- New Split/Join mechanic! Just tap on your flocks.
- Fixed Joystick bug!
informacje ogólne
wersja 1.1 (2021081901)
Data umieszczenia 2021-08-24 06:23
rozmiar 120.16 MB
polski nie
wymagania
android 7.1.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje nada studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/11 10:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |