A Stranger Place: Stealth Scary Escape Adventure
0 (0)

A Stranger Place: Stealth Scary Escape Adventure

Opis:

A Stranger Place  to gra mobilna, która pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi. Gracz nie będzie miał pojęcia o kosmosie. A Stranger Place zaczyna się od znalezienia się w nieznanym miejscu. Nikt nie wie, jak się tu dostałeś, kto cię tu sprowadził. Nie da się z całą pewnością powiedzieć, co będzie dalej. Nieznane jest naprawdę przerażające.

Czy bałeś się opuszczonych budynków? Wiele dzieci i młodzieży chodzi na spacery w takich miejscach, aby zaznać lekkiego strachu. Jednak A Stranger Place daje możliwość przeżycia prawdziwego horroru. Nie ma nikogo w miejscu, w którym jesteś. Ale może się tak wydawać. Nikt tak naprawdę nie może wiedzieć, którzy obserwatorzy czają się za rogiem.


Mroczna atmosfera to kolejny znak rozpoznawczy A Stranger Place. Gra nigdy nie wyda ci się wesoła. Opresyjnego środowiska nie zastąpi pogodny dzień. Nie będziesz mógł wyjść w pierwszych minutach. Jak się tu dostałeś? Co się później stanie?

Wielu boi się ciemności, która jest synonimem nieznanego. W A Stranger Place łączy się z naprawdę przerażającą fabułą, niekończącymi się tajemnicami. Sami deweloperzy nie chcą otwierać zasłony tajemnicy.


A Stranger Place nie zyskało jeszcze dużej popularności w Google Play, ale teraz gra została zainstalowana ponad tysiąc razy. Tej liczby nie można nazwać ogromną (w porównaniu z innymi horrorami), ale projekt na pewno ma potencjał. Gracze ścigali nieznane. A potem dali dobre oceny (średnia wartość to ponad cztery). A Stranger Place nie pozostawi prawie nikogo obojętnym, ale zaleca się, aby grać w nie wyłącznie dla dorosłych. Zabawa może negatywnie wpłynąć na zachowanie dzieci, zwiększyć niektóre obawy. Upewnij się, że jesteś przygotowany na niebezpieczną podróż.


Twórcy A Stranger Place nie pominęli elementów obrzydliwości. Nieprzyjemne doznania staną się Twoim stałym towarzyszem. Ale to normalne, ponieważ to, co dzieje się na ekranie, jest naprawdę ponad normalne. Tylko zrzuty ekranu, które twórcy umieścili na stronie głównej, mogą zasiać grozę w użytkowniku.


Reklama

Pobierz A Stranger Place: Stealth Scary Escape Adventure 1.3

Nowości w tej wersji
-Adjustable joystick size.
-New dance.
-Some easter eggs in the computer.
-New weapon.
-Summary of end of game.
-Changes in the graphic quality.
-Minor improvements.
-Fixed problem with radio cassette placement.
informacje ogólne
wersja 1.3 (15)
Data umieszczenia 2021-05-08 01:57
rozmiar 61.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Wszystkie aplikacje Honni Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/14 09:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |