WŁOCHY. Land of Wonders
0 (0)

WŁOCHY. Land of Wonders

Opis:

WŁOCHY gra . Land of Wonders  to gra logiczna dla Androida, która nie różni się wysokim poziomem trudności ani oryginalną rozgrywką. Co więcej, format tego, co się dzieje, może być znany milionom graczy, ponieważ przypomina jednocześnie tagi i potoki.

Jednak deweloperzy ze studia Forge Reply postanowili nie liczyć na mglistą okazję do przyciągnięcia graczy prostą i zrozumiałą rozgrywką, postanowili skupić się na historii swojego kraju. Tym samym gra posiada pięć kultowych lokacji we Włoszech, które są nie tylko polecane turystom do odwiedzenia, ale także stanowią dziedzictwo kulturowe kraju. Co równie ważne, otrzymasz trochę informacji o każdej lokacji, więc zagraj we WŁOCHY. Kraina Cudów jest nie tylko interesująca, ale i satysfakcjonująca.


Idea tego, co się dzieje, jest prosta i bezpośrednia. Na każdym poziomie (a jest ich tu sporo – ponad 100) gracz zostanie poproszony o utorowanie sobie drogi do iskry wiedzy, do której można dotrzeć dalej.

Musisz utorować sobie drogę przekręcając klocki w taki sposób, aby uzyskać pełnoprawną trasę. Nawiasem mówiąc, istnieje kilka opcji przejścia każdego poziomu, ponieważ nie ma jednej prawidłowej trasy, a ponadto istnieją fałszywe bloki i wskazówki, ale nawet w tej sytuacji gra nie spowoduje żadnych szczególnych trudności. Ale co najciekawsze – ponad 600 artykułów poświęconych zabytkom Włoch, z którymi każdy gracz może się zapoznać.


Cechy gry WŁOCHY. Kraina Cudów na Androida:

  • Prosta i nieskomplikowana, jednym słowem - niezobowiązująca łamigłówka.
  • Ponad 600 artykułów poświęconych dziedzictwu kulturowemu Włoch.
  • Proste sterowanie i świetna grafika.
  • Szeroka lokalizacja - gra została przetłumaczona na wiele języków.
  • W aplikacji nie ma reklam ani zakupów.

Wady gry:

  • Optymalizacja nie jest na równi, ale to jedyna wada projektu.

Konkluzja: jeśli kochasz historię, Włochy lub artykuły o starożytności, to gra WŁOCHY. Kraina Cudów z pewnością się spodoba. Ponadto pamiętaj, że nie jest to najnudniejsza zagadka.


Reklama

WŁOCHY. Land of Wonders

Wszystkie aplikacje Forge Reply na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/15 09:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |