Opis:

Castle Craft - World War to mobilna gra strategiczna PvP, która w przyszłości może zjednoczyć graczy z całego świata. W grze istnieje kilka rodzajów armii. I możesz zebrać każdy! Strategie zmieniają się z bitwy na bitwę, więc będziesz musiał stale analizować sytuację, dostosowując się do wrogów i otoczenia.

Jednostki to żołnierze w twoim oddziale. Mogą być bardzo różne, ale dowódca jest zawsze na czele. Poziom lidera wpływa na postępy całego zespołu. A poziom jednostek czyni dowódcę silniejszym. W Castle Craft - World War musisz starać się wyrównać poziom, aby nadążyć za tempem gry.


Projekt jest zupełnie nowy w Google Play. Instalując grę teraz, możesz zostać absolutnym liderem. Ale minusem jest całkowity brak internetu. Castle Craft - World War oferuje obecnie tryb bitwy między graczami, ale ze względu na brak sieci, funkcja nie jest dostępna.


Pierwszym krokiem będzie eksploracja. Musisz dowiedzieć się, co planuje wróg. Aby to zrobić, będziesz musiał wysłać szpiega do bazy wroga. Może to być dość trudne, ponieważ operacja musi zostać niepostrzeżenie wykręcona. Koncentrując się na działaniach przeciwnika, możesz zbudować odpowiednią strategię. Najpierw musisz dowiedzieć się o wszystkich słabych punktach. Bez tego walka nie będzie tak owocna (dla Ciebie).


Wróg również może Cię szpiegować. Jeśli to możliwe, postaraj się wyeliminować tę uciążliwość. Ale nie zawsze się to uda. Castle Craft - World War wymaga od gracza myślenia strategicznego i dużego doświadczenia w podobnych projektach. Czy odniosłeś sukces w grze strategicznej? Czy wiesz, jak poznać wszystkie plany przeciwnika? Następnie zainstaluj Castle Craft - World War i zostań niekwestionowanym mistrzem!


Charakterystyczne cechy Castle Craft - Wojna Światowa:

  • potrzeba strategicznego myślenia, przewidywania nowych kroków przeciwnika;
  • jasny obraz na ekranie, bez zbędnej dynamiki;
  • możliwość zostania mistrzem, który podbił cały świat.

Jeśli zacząłeś grać w Castle Craft - World War, zaproś znajomych!


Reklama

Pobierz Castle Craft - 1.1.21

Nowości w tej wersji
Patch Note Ver. 1.1.21

1. Balance adjustments for some cards
2. 3 New packages added
3. Game tips added
4. Minor bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.1.21 (50)
Data umieszczenia 2022-01-09 07:05
rozmiar 73 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje RisingWings na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/16 10:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |