Opis:

Drag Battle 2  to doskonała gra dla tych, którzy od dzieciństwa marzą o karierze wyścigowej. Szkoda, ale nie wszystkie marzenia się spełniają. Ktoś nie ma wystarczających środków na start, a ktoś nie stara się wystarczająco. Ale jest rozwiązanie dla każdego!

Jeśli wybrałeś ścieżkę, która wyklucza wyścigi z Twojego życia, a potrzeba szybkości pozostaje, Drag Battle 2 będzie dla Ciebie idealną grą.


Tutaj gracz sam może zaprojektować samochód, na którym będzie brał udział w wyścigach. Ale na wybór komponentów ma wpływ wiele czynników! Są to osobiste preferencje estetyczne, doświadczenie i łatwość zarządzania ...

W Drag Battle 2 jest wiele samochodów! Nie ma potrzeby kopiowania czyjegoś stylu gry. Zapewniamy pełną swobodę.


Ale który samochód najłatwiej wygrać? Nie istnieje! Każdy ma swoje plusy i minusy. Jednak każdy może wydawać się idealnym właścicielem. Stwórz oszałamiający samochód, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Drag Battle 2 nie zmusi Cię do wyboru między supersamochodem a sowieckim klasykiem. Możesz spróbować wszystkiego! Zasiądź za kierownicą i rozpocznij ekscytujący wyścig, będąc zwycięzcą!


W dzisiejszych czasach szczególnie łatwo jest zostać mistrzem w Drag Battle 2. W tej chwili gra została zainstalowana nieco ponad 1000 razy. I jest to dalekie od tego, że wszyscy gracze regularnie wchodzą do aplikacji (lub w ogóle jej nie usuwali). Drag Battle 2 otwiera możliwość zostania absolutnym mistrzem, zdobycia doświadczenia przed innymi. Projekt ma ogromny potencjał, bo gatunek wyścigowy jest niezwykle popularny. Drag Battle 2 nie wymaga dużych zasobów z urządzenia i daje możliwość rozpoczęcia gry dla graczy z dowolnym doświadczeniem. Nawet absolutnie początkujący może wygrać w Drag Battle 2! Nie będzie problemów z zarządzaniem (w połączeniu z prostym interfejsem). Każda osoba, która przynajmniej w coś zagrała, z pewnością będzie w stanie to rozgryźć, dostosować się do tego, co się dzieje.


Cechy Drag Battle 2:

  • realistyczna grafika,
  • prosty interfejs,
  • duży wybór samochodów,
  • możliwość personalizacji,
  • gracze z całego świata,
  • możliwość zostania mistrzem.

Zacznij wygrywać wyścigi!


Reklama

Pobierz Drag Battle 2 0.98.59

Nowości w tej wersji
UI fixes
Fixed car models
informacje ogólne
wersja 0.98.59 (9859)
Data umieszczenia 2022-02-04 03:46
rozmiar 163.86 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Ice Storm na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
2.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/08/17 11:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |